Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba, de mivel nincs suli nem találkozok vele és nem bírom már nélküle. Mit tegyek? 15/F

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
menj el diákmunkára, addig se teszel fel ilyen gagyi kérdéseket.
2010. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hívd fel.
2010. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hívd el "randizni".
2010. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Add meg a számát és intézkedem.
2010. júl. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
írj neki iwiw-en és beszéljetek meg egy talit
2010. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vedd fel msnre, beszélgessetek, hívd el randizni.
2010. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Myvip, msn, tali.

Vagypedig menj el strandra és szedj fel egy másik csajt.;)

2010. júl. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

jaaaaaaj velem is ez van.. aazaz a suliból az egyik pali szerelmes belém.. és minden nap engem bámul minden órán.. : D sőőőt amikor felel is nekem mondja a dumáját azaz rám néz..: Dmost itt van a szünet és aza pali is megvan halva mert nem lát.. :D

szerintem am.. hivd fel telon..vagy írj neki smst.. ha nem ír vissza valszeg nincs zseton a teloján.: D minden normális csaj válaszol az smsre ha tud.. ha nem ír töltsd fel a kártyáját sunyiba..: D tuti örülne neki : D

;) sok sikert :D jaah vagy vegyél neki plüsst.. :D az is nagyonjó : D

2010. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Aszódi te vagy az??:D
2010. júl. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
aki szerelmes az egy loser és csak hagyja h kihasználják a nők :D gyogyulj ki belöle minél elöbb és többet ne ess bele ebbe a hibába
2010. júl. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!