Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkre fog menni a kapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre fog menni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A férjemmel egyre ritkábban élünk házaséletet. Egy hónapban örülök, hogy 3-4 alkalom van. Arra hivatkozik, hogy fáradt és stresszes a munka miatt. Egyetemre is jár, de most ott szünet van, azt hittem így jobb lesz, hátha több alkalommal tudunk összebújni. De nem..már fél éve, hogy így mennek a dolgaink. Van 2 gyerekünk, de eddig is megoldottuk a dolgot, most valahogy mégsem sikerül. Amikor megemlítem neki, hogy már lassan 2 hete, hogy hozzám sem nyúlt az a válasz, hogy én is közeledhetek. Szoktam, éjjel is, hajnalban is, de igazából nincs mindig szívem felkelteni. Ha egy kis bújástól vagy simitől nem kel fel akkor hagyom aludni inkább. És általában hagyom. Napközbeni simik és utalások vannak, de akkor is inkább én teszem őket. Ő általában akkor próbálkozik mikor már panaszkodok neki, hogy ritkán csináljuk. Olyan érzés ilyenkor, mintha csak azért csinálná, mert szóltam. Olyankor el is szoktam utasítani, mert rosszul esik. Ezt meg is mondom neki, hogy kényszerből inkább ne...

Leadtam 5 kilót is és még tervezek ugyanennyit, hátha jobban bejönnék neki, bár állítólag így is jó vagyok. A fogyásommal sem értem el eredményt, nem bújunk össze többször, pedig szerintem elég látványos a változás. Próbálok magamra odafigyelni, igaz egy 1 éves mellett nem olyan könnyű. Nem beszélgetünk, ő elmondja mi volt a melóhelyen, leenged egy kicsit aztán én is elmesélem mi volt itthon és kb. ennyi.

Nagyon hiányzik egy igazi jó, mélyről jövő beszélgetés is.

Nagyon egyedül érzem magam, de ha ezt megemlítem neki megkapom, hogy csak beképzelem és, hogy keressek magamnak barátokat a neten..

Ha hazaér nyomkodja a telefonját, gépezik, esetleg játszik a gyerekekkel.

Totál el vagyok keseredve, érzem, hogy lassan eluralkodik rajtam a depresszió, de tartom magam a gyerekek miatt.

Egyébként 28 évesek vagyunk, 8 éve együtt és én lassan apácának megyek, ha így folytatjuk. :/



2021. júl. 21. 08:14
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%

8. Bármennyire is vágyunk rá, nem tud a társunk mindenben olyan lenni, amilyennek szeretnénk - és talán ez természetesen is.

Nekem ami bevált, hogy hobbit kerestem, sokat sportolok, és új barátokat szereztem, - a kapcsolatom pedig rendben van.

2021. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:

Óó, eszembe nem jutna megcsalni. Ő már megtette. Igaz csak flört volt a neten, meg cicis képek. Én erre nem lennék képes.

Az, hogy tetézem a problémát..hát lehet, de amikor úgy érzed a közeledéséből, hogy csak azért csinálja, mert szóltál akkor inkább ne..

Nem megváltoztatni akarom, csak egy kicsivel több törődést szeretnék.

És szoktam hagyni aludni, egy héten van, hogy 2-3x is alszik délután. Este mégsincs "akció", ugyanúgy elalszik, max kicsit később.

2021. júl. 21. 09:06
 13/61 anonim ***** válasza:
Nem igazán vágyik rád akkor, ebből nagyon úgy fest. Csak jó lenne ha megnyílna neked és tudnátok értelmesen, érdemben is beszélgetni azon túl, hogy "keress magadnak barátokat". Tudod ez a legerősebben sugározza magából a "nem veszlek komolyan, hagyjál már békén a hülyeségeddel" hozzáállást.
2021. júl. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
15%

Egy nőnek vonzani csabitani kell tudni. Nem könyöradományokat kunyeralni.


Valszeg kevered a kettőt.

2021. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
34%

Nálunk még rosszabb mint nálatok, de legalább gyerek nincs. Mi utoljára tavaly februárban szeretkeztunk azóta max 3 4 orál volt.

Anno barátnőm azt mondta hú ő kB heti 2 3at kívánja, na ebből sose "láttam" semmit, mert amikor többet szexeltunk akkor se volt ilyen gyakran..

Ő leállt a tablettával kB fél éve ( de tabletta mellett se szeretkeztunk többször), mert gyereket akarna.. én elmondtam hogy én még nem, így a szex csak óvszerrel..lenne de nincs..(ő ha tényleg ennyiszer akarná akkor már ha más nem ő vett volna csakhogy végre szexeljen).


Nálad pozitív hogy figyelsz az alakodra,fogysz, nálunk ő felszedett közel 20kgt, amire próbáltam figyelmeztetni szebben majd miután nem volt foganatja csúnyábban és tudja hogy így nekem nem tetszik,de nem tesz/nem érdekli hogy tetszik e vagy se, csak az megy "én nem tudok fogyni".. de nem is próbál vagy próbálgat..nem fogja fel hogy ezen felül már egészségügyi bajok is kezdődnek

Sajnos mar nem "indít be" mert csak nagy hasat,hurkát meg hatalmas popsit vastag combokat( mint a kiselefánt lába szó szerint) látom benne..

7éve vagyunk együtt de nem volt ilyen, és ami a legjobban zavar és idegesít hogy figyelmeztette az orvos 3eve ha szülni akar kezdjen diétázni mert nehezebben fog menni,meg egyéb bajok lesznek. ( lettek is), ő azt hajtogatta hogy minden vágya egy gyerek, ez se motiválta a fogyásban hogy kezdjen vele valamit, se az hogy az egészsége romlik, mert az hogy én nem motivalom mellékes már ( szóltam, próbáltam segíteni), sőt az se motiválja hogy így nem tetszik és hogy legyen köztünk valami már változtatok mert tudom hogy így nem tetszek neki és hátha akkor közeledni fog.. de semmi

2021. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább szerezz barátokat, egy férfi nem pótolhatja a barátnőket meg minden mást is.
2021. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:

13-as! Sajnos én is ezt tudnám felhozni magyarázatnak.


14! Tudom, hogy el kéne csabítanom néha. Arra vannak a simik meg a dörgölőzés, legalábbis az en szótáramban. Meg verbálisan is szoktam jelezni felé, hogy mit és hogyan szeretnék stb..ezt még így délután hátha felkorbácsolja a vágyait, néha bejön..


15! Akkor miért vagytok még együtt? Ki tudsz lépni következmények nélkül a kapcsolatból. És éb ilyen nőnek nem biztos, hogy gyereket csinálnék. A gyerek issza meg a levét...

2021. júl. 21. 09:36
 18/61 A kérdező kommentje:

16-os! Oké, barátkozzak. De egy barátnő nem fog megd...i. :/

Még a beszélgetést pótolja, rendben, de testi dolgokat nem. Sőt a társat sem.

2021. júl. 21. 09:38
 19/61 anonim ***** válasza:
48%

Tehát ha jól értem.


Ő fáradt, kimerült, te meg nekiállsz tapizni amikor ő alszik. Erre ő nem reagál, hisz éppen pihen, te meg megsértődsz. Utána panaszkodsz neki, hogy miért nem ér hozzád 2 hete, és amikor hozzád ér, akkor meg elutasítod.


Hallod, ilyen nő mellett nekem is meghalna a libidóm :D hát neked semmi se jó.


Mi is együtt élünk már és rendszeresen van, hogy 1-másfél hétig nincs semmi mert épp húzós a hetünk, eszembe nem jutna hisztizni. Megvárom a hétvégét amikor tudunk egy jó 8-10 órát aludni, utána reggel szépen rámozdulok, mikor már mindketten ébredezünk.

Ez most az az időszak, mikor építjük az életünket (mi is huszonévesek vagyunk), a jövőnket formáljuk, szerintem sokkal fontosabb hogy menjen flottul a meló meg a suli, mellette meg a pihenés, minthogy orrba szájba dugjunk.


Tudod, empátia.. illene megtanulni


N

2021. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégére adjátok le a gyerekeket és menjetek randizni!
2021. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!