Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkre fog menni a kapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre fog menni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A férjemmel egyre ritkábban élünk házaséletet. Egy hónapban örülök, hogy 3-4 alkalom van. Arra hivatkozik, hogy fáradt és stresszes a munka miatt. Egyetemre is jár, de most ott szünet van, azt hittem így jobb lesz, hátha több alkalommal tudunk összebújni. De nem..már fél éve, hogy így mennek a dolgaink. Van 2 gyerekünk, de eddig is megoldottuk a dolgot, most valahogy mégsem sikerül. Amikor megemlítem neki, hogy már lassan 2 hete, hogy hozzám sem nyúlt az a válasz, hogy én is közeledhetek. Szoktam, éjjel is, hajnalban is, de igazából nincs mindig szívem felkelteni. Ha egy kis bújástól vagy simitől nem kel fel akkor hagyom aludni inkább. És általában hagyom. Napközbeni simik és utalások vannak, de akkor is inkább én teszem őket. Ő általában akkor próbálkozik mikor már panaszkodok neki, hogy ritkán csináljuk. Olyan érzés ilyenkor, mintha csak azért csinálná, mert szóltam. Olyankor el is szoktam utasítani, mert rosszul esik. Ezt meg is mondom neki, hogy kényszerből inkább ne...

Leadtam 5 kilót is és még tervezek ugyanennyit, hátha jobban bejönnék neki, bár állítólag így is jó vagyok. A fogyásommal sem értem el eredményt, nem bújunk össze többször, pedig szerintem elég látványos a változás. Próbálok magamra odafigyelni, igaz egy 1 éves mellett nem olyan könnyű. Nem beszélgetünk, ő elmondja mi volt a melóhelyen, leenged egy kicsit aztán én is elmesélem mi volt itthon és kb. ennyi.

Nagyon hiányzik egy igazi jó, mélyről jövő beszélgetés is.

Nagyon egyedül érzem magam, de ha ezt megemlítem neki megkapom, hogy csak beképzelem és, hogy keressek magamnak barátokat a neten..

Ha hazaér nyomkodja a telefonját, gépezik, esetleg játszik a gyerekekkel.

Totál el vagyok keseredve, érzem, hogy lassan eluralkodik rajtam a depresszió, de tartom magam a gyerekek miatt.

Egyébként 28 évesek vagyunk, 8 éve együtt és én lassan apácának megyek, ha így folytatjuk. :/



2021. júl. 21. 08:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:

19-es!


Tudod hány alkalom volt amikor hagytam aludni? Délután is aludt, este is sőt hétvégén is átmentünk a gyerekekkel reggel a nappaliba, hogy ne zavarjuk, pihenjen nyugodtan. Akkor is aludt délután is. (Hetekig ez ment) Akkor sem volt lényeges változás, pedig reménykedtem.

Tudom mi az empátia, szoktam gyakorolni is.

2021. júl. 21. 10:08
 22/61 A kérdező kommentje:

20-as! Azt is csináltuk. Annyi volt a randi, hogy "megcsinált" max filmet néztünk és ennyi. Ha elmegyünk is valahová én találom ki én szervezem le..ő sose ad ötletet sem.

Nem szívesen adom oda anyósomnak a gyerekeket mióta az 1 évesem leesett a lépcsőt és ő ott állt mellette...

Örültem, hogy megúsztuk pár púppal meg karcolással.

2021. júl. 21. 10:10
 23/61 anonim ***** válasza:

Akkor nincs több ötlet. Én párom is fáradt, de azért ha úgymond én "vállalom át a több melót" szex közben, akkor neki is lesz több kedve, azért a heti 4 összejön.

Más nője nincsen?

2021. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
Másra meg nem tudjuk őket hagynj, mert csak ő van.
2021. júl. 21. 10:12
 25/61 A kérdező kommentje:

Elvileg nincs. (Néha átnézem a telóját, tudom köcsög vagyok, de az előző is így derült ki). Hacsak a munkahelyén nincs valaki..

Mostanság feltűnően sokat kell tovább maradni bent..

Meg is említettem, az volt a válasz, hogy rosszul látom, csak a munka miatt.

Gyakran nem szól dolgokról.

Pl. előző héten ment gyümölcsért (a munkahelyén össze szokták írni és nagyobb tételben rendelik így olcsóbb) és úgy volt, hogy ő viszi el az egyik kollégájának is (nincs ezzel semmi gond), majd változott a terv a másik munkatársa átvallalta, mert ott lakik mellette. Mondom oké. Később jött a gyümölcs, mint amire ígerték, rendben ezt is elfogadom. Majd amikor már egy órája késett azért rákérdeztem, hogy a másik munkatársa elvitte-e barackot a másiknak. Jaa, nem ő vitte el...

Hmm, oké, rendben..

Szóval vannak ilyen furcsaságok

2021. júl. 21. 10:17
 26/61 A kérdező kommentje:
Van, hogy sokszor ezért sem szólok nehogy az legyen a baja, hogy már elege van, hogy kérdőre vonom.
2021. júl. 21. 10:19
 27/61 anonim ***** válasza:
Akkor keress barátokat a neten... mutasd neki, milyen férfiak írtak neked, nem túl elegáns megoldás, de próbáld féltékennyé tenni. Ha meg tojik rád, akkor be kell látni, hogy ő nem akar ebben a házasságban lenni.
2021. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz. Ez a pasi semmit nem tesz meg azért, hogy a kapcsolatotok jó legyen. Neki így jó, max keres mást melletted azt helló. Ahogy a legelső hozzászólásban is írtam, ez egy p@cs.
2021. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:
27! Próbáltam azt is...semmi reakció. Meg féltékeny sem volt. Itt kerestem egyébként beszelgető partnert. Az volt a legnagyobb gondja, hogy én miért írok ki ilyen kérdést. (Akkor is magányos voltam és elhanyagolt)
2021. júl. 21. 10:28
 30/61 A kérdező kommentje:

28-as! Igen, neki így jó, be kell látnom, hogy bármit csinálok nem változik semmi. Akkor volt egy kis változás mikor mondtam h elhagyom a gyerekekkel együtt.

Végülis otthon is ki volt nyalva a segge..

2021. júl. 21. 10:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!