Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Meddig érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Meddig érdemes ezt így folytatni? Egyáltalán érdemes?

Figyelt kérdés

Előző párkapcsolatombol van egy 6 éves fiam. Mostani párommal van egy közös lányunk.

A mostani párom sajnos abszolút de nem jön ki a fiammal. Már az nagy szó ha naponta 2 szónál többet szól hozzá. Nem beszélget vele. Nem játszik vele. Ha velem osszeveszik akkor a gyerekhez se szol. Ez megy lassan 3 éve.

A mi kapcsolatunk is válságba van.. szex nincs köztünk 7 hónapja. Állítsa szerint először kövernek érezte magát mikor mondtam H ez engem nem zavar akkor kitalálta hogy hisztizek. Semmi nem jó neki amit csinálok mert mindenre azt mondja hisztizek. Pár héttel ezelőtt elmentem anyumekhoz.ugy éreztem szükségem van egy kis időre. Azalatt az idő alatt egyik gyerek felől se érdeklődött azzal magyarázta hogy ő nem fogja a picsamat nyalni hogy mi van a gyerekekkel.

Mikor összeköltöztunk adtam neki 3 milliót a hazvasarlashoz. Úgy volt fele fele lesz a tulajdonjog. A mai napig nincs így. S nem is akarja.

Annyira eldurvult a helyzet H azt mondta visszaadja a pénzem S csinálok vele amit akarok. En ezt úgy véltem H akkor ő lezártnak tekinti a dolgot. De rögtön hárít H nem . Ezt én döntom el mihez kezdek vele.

Hiába probalom helyrehozni neki semmi se jó.csunya dolgokat vágunk egymás fejéhez.



2021. júl. 21. 09:53
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Megvette
2021. júl. 21. 11:50
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj ügyvéddel, hogy hátha érdemes perelni.
2021. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
A szívem szakad meg részt úgy értem hogy fáj hogy ilyen. De talán a legjobban az hogy olyan gyáva hogy nem mondja vége.inkabb rám hárítja a döntést.
2021. júl. 21. 12:50
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
gyorsan vedd el a pénzt mielőtt meggondolja magat. Nem is ertem hogyan lehetnek emberek olyna hülyék h milliokat adnak papír nélkül. Megha a parod is akkor.... 3 milla jo penz azzal tudsz ujrakezdeni
2021. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Egy ilyen nőtől miért született közös gyerek? Minél előbb hagyd ott,és menj külön a fiaddal.
2021. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!