Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljak kezdeményezni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljak kezdeményezni az exemnél?

Figyelt kérdés
Vannak közös gyerekeink,jóba is vagyunk,meg az új párjával is akivel lassan 1 éve vannak együtt.Ha találkozunk fura velem,olyan mint aki "fél" tőlem,pedig nem ettem még embert!:)Ha csak megcsörgetem ő egyből hív vissza.Vagy h adjam jelét neki,h hajlandó lennék békülni és elfelejteni amit tett?
2010. aug. 28. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Már van új párja, miért akarod szétválasztani őket?

Fél tőled, mert lehet olyat tettél ami neki fáj.

Az hogy egyből visszahív még ne azt jelenti hoyg akar valamit, csupán figyelmes.

Hagyd békén élni az életét...

2010. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Csináljátok hármasban.
2010. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem én tettem olyat,ami fáj,hanem ő tett olyat,amiért válás lett a vége...
2010. aug. 28. 09:46
 4/9 anonim ***** válasza:

bűntudatból fél szerintem :S De kérdés, hogy mit érez irántad...

A lényeg, hogy ne tálald fel magad egyből, mert egy nőnek sosem szabad megalázkodnia.

Tehát okosan ki kéne eszelned, hogy mit kéne csinálni ahhoz, hogy rájöjj mit érez irántad és a mostani párja iránt.

:)

2010. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A közös gyerek összeköt benneteket, örökre, de mivel most már új párja van akit feltehetően szeret, tartsd tiszteletben.

Esetleg derítsd ki hogy viszonyulnak a mostanival, szereti-e...

2010. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és hasonló cipőben. Annyi különbséggel hogy eszem ágában sincs békülni. DE ha lenne, akkor én leülnék és kerek perec őszintén elmondanék mindent. Az ember akkor tehet magáért valamit ha valóban mindent megtesz. Hülyeség hátulról jövősen próbálkozni. Arra az ember mindig kétértelmű válaszokat kap. Én legalábbis úgy alakítom az életem, hogy a válasz igen vagy nem legyen, ne pedig nem tudom, vagy lehet.... Remélem segítettem.
2010. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg a bűntudatra nem is gondoltam...de lehet benn vmi mert nem mer a szemembe nézni!A mostani kapcsolatáról úgy hallottam,h most is kikacsingat és mást mond a nőnek,mint ahol van-ez utóbbit tapasztaltam is!Kerek perec nem merek nála rákérdezni h mit szólna a béküléshez,mert végül is annó ő választotta a másik nőt a családja helyett!De viszont,eddig mindig hozta a párját,amikor jött a gyerekekért,most már nem hozza,sőt eddig a nő hívott,ha volt vmi a gyerekekkel mikor náluk voltak,most már az apuka hív
2010. aug. 28. 11:10
 8/9 anonim ***** válasza:

megkérdezhetném mi motivál békülésre azzal az emberrel, aki elhagyott és még a mostani párjával sem tűnik korrektnek?

mert ha csak azért, mert nincs senkid, inkább pasizz és az igaz szerelemre várj, ne egy ilyen le se írom milyen emberre

2010. szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából magam se tudom...lehet a sok év ami mögöttünk van...lehet h a gyerekek...
2010. szept. 2. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!