Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan kezelitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan kezelitek a férfi hisztit? Mit mondtok olyankor a férfinak, meddig tart náluk? Mit éreztek olyankor? Tényleg az érdekel, hogy hogyan kezelitek? :) Férfiak! Mit vártok el olyankor a nőktől?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 22:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
27%
Én sohasem hisztizek, csak jogosan fel vagyok háborodva. :D
2021. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:

Jóó :D de a kérdés azokhoz szól, akik beduzzognak valamin :)) De akkor te mit vársz el a nőtől,mondd el kérlek:)


Amúgy nem vagyok tini mielőtt azt hinné valaki. 30 vagyok :))

2021. júl. 25. 22:09
 3/64 anonim ***** válasza:
94%

Próbálok észszerű lenni. Mert mi történik, ha 5 centivel arrébb tettem a cipőmet, mint ahova ő kijelölte? Semmi, nincs útban.


Meg ő szeretett "vén nyanyásat" játszani - a legkisebb zaj az utcáról és ő rohant oda köpködni és gyűlölködni. Próbáltam rámutatni, hogy egy hangos nevetés miatt nem fognak kijönni a rendőrök, őt fogják megbüntetni (a buszmegállóban várakozott egy baráti társaság és az egyik nő párszor hangosan felnevetett).


Nem a legeslegkedvencebb márkáját vettem egy termékből (mert nem volt) és ő kivágta a kukába dühében... Odaadtam a blokkot, hogy akkor átküldheti az árát, köszi.


Ő egy 33 éves férfi volt egyébként.

Végül szakítottam vele, hiszétriázzon magában :)

2021. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

Itt az volt,hogy nem tetszett neki valami és haza jöttem tőle :)

Kb. hogy képzelem, hogy leléptem.

Ezt most nem tudom hogy kezeljem.

Mondtam nem dühömből jöttem el, csak nem akartam azt az arcát bámulni amit ismerek már amikor dühös valami miatt.

Azóta kéri mára hagyjam békén. Írtam neki hogy lenyugodott-e.Azt mondta nem. Na nem tudom mit csináljak. Nekem ez így tök rossz érzés.

2021. júl. 25. 22:16
 5/64 A kérdező kommentje:

Azért is jöttem el, hogy lenyugodjon,és ne legyen vita.

Dehát így is az lett.

2021. júl. 25. 22:17
 6/64 anonim ***** válasza:
92%

Szia, 35 vagyok, parom (F) 47. Ha beut a ferfihiszti, akkor a sok egyutt toltott evunk tapasztalata alapjan nem szolok hozza. Csinalom a sajat dolgomat, programot szervezek baratnokkel, es egy agyba fekszunk le estenkent, de tenyleg nulla ilyenkor a kommunikacio. Kb 2-3 nap, es helyreteszi magaban a dolgokat, es olyankor vmi extra kedveskedessel jelzi, hogy tul van a krizisen XD


En ezt a par napot ugy fogom fel, hogy ilyenkor szuksege van az én-idore. Utolag megbeszeljuk, tehat ilyenkor nem zargatom. Regebben, a kapcsolat elejen ilyenkor en is bevagtam a durcit, veszekedtem hogy igenis mondja el mi baja van, de azok emiatt borzalmas napokka valtak.

Mivel ritkak ezek az alkalmak (evente 1-3), igy nem is bolygatom a temat ennel jobban.

2021. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
84%
Évente 1-3? Szerencsés vagy hatos!
2021. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

Itt ugyanez:)

Bevágta, hogy amiért hazamentem, akkor ő most "én-időzni" fog,hagyjak neki békén.

Napokig? Csodás:)) Ilyenkor várnak valamit tőlunk vagy csak annyit, hogy hagyjuk békén valóban

2021. júl. 25. 22:24
 9/64 A kérdező kommentje:

7-es.Igazad van én is szerencsésnek érzem őt:))

Mesélsz?

2021. júl. 25. 22:27
 10/64 anonim ***** válasza:
62%

Az én párom is ilyen nehéz eset. Több év kellett hogy tudjam kezelni. Nálunk úgy működik hogy dühöng, csapkod, kiabál. (de nem velem) Erre szép türelmesen rászólok hogy akkor ezt most legyen kedves befejezni. Legtöbbször befejezi,de ha nem akkor nagyon ki szoktam osztani! Nem veszekszem, nem kiabálok, beolvasok!! Utána kicsivel később lehiggad és bocsánatot kér.


Szerintem ne keresd őt, ne írj neki, ne hívd, ne reagálj! Ha látja hogy bármit megtehet és nincs következménye akkor ez csak durvább lesz!

Érezze hogy ha máskor is ezt készül tenni, akkor bizony esélyes hogy te már ezt nem fogod kivárni!

2021. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!