Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér/túlsúlyos lányok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér/túlsúlyos lányok és nők! Hogyan kezelitek, ha egy nálatok vékonyabb férfi/fiú udvarol nektek, randiztok stb? Okoz-e problémát a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 77kg/170cm, ami még nem a kórosan elhízott kategória, de azért nem is normális és a korosztályomra sem ez a jellemző testalkat. Eddig még nem volt kapcsolatom, viszont próbálkoznak nálam. Nekem nincsen egy fix ideálom a külsőt illetően, tehát nem tudnám meghatározni, hogy nekem a 180cm magas, 90 kg-s, izmos, barna hajú, kék szemű stb., stb. jön be... Igazából vékony, normál és mackós srácok is tetszettek már, abszolút változó (talán inkább az összhatás a lényeg). A nálam vékonyabb fiúkkal ebből a szempontból nincsen problémám, viszont félek attól, hogy ez így működne-e közöttünk....


Eleve problémás, hogy egyáltalán elhiggyem, hogy valóban így tetszem neki. Persze, utána átgondolom és rájövök, hogy valószínűleg nem próbálkozna, ha undorodna tőlem. Viszont akkor eszembe jut, hogy mi van, ha fogalma sincsen, hogy mi van a ruha alatt. Feltételezem, hogy nem arra számít, hogy egy topmodell testével járkálok, de azért az előnyös ruhák mégis sokat segítenek. Parázok, ha hozzámér, ha megfogja a karom, megölel vagy akármi és érzi a hájam. Nehezebb is vagyok, szélesebb is vagyok... a legjobb amikor látom, hogy az én combom vagy a csípőm kb. kétszer akkora, mint neki. El sem tudom képzelni, hogy mi lenne, ha komolyabbra fordulna a dolog, félnék, hogy bántom vagy fájdalmat okozok vagy akármi.


Ha átgondolom, akkor persze hülyeségnek hangzik, de ezek tényleg valódi félelmeim és volt már, hogy ez miatt utasítottam vissza valakit. Emiatt teszem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok, hogy másokban is voltak/vannak-e ilyen vagy hasonló félelmek és sikerült-e túllépni rajtuk.


2019. ápr. 14. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

A szépség mindenkinél mást jelent. Van, aki a vékonyakat, van, aki az átlagos alkatúakat, van, aki a moletteket szereti. Ahány ember, annyifajta ízlés.

Hidd el, te is teszel valakinek és te is szerethető vagy.

2019. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
A férfiak ízlése változatos, szóval nincs miért aggódnod. Azt meg ne gondold, hogy nem voltak még nálad is teltebb lánnyal vagy ne tudnák, hogy mi van a ruha alatt.
2019. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
10 éve vagyunk házasok, én 100 kg körül, ő 70. Nem ez számít, imádjuk egymást kívül-belül. 😊
2019. ápr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam eddig sose okozott ez gondot, pedig 165 centihez több a súlyom.
2019. ápr. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Az igen. Aztán ha ugyanezt a kérdést egy férfi tenné fel, az egyetlen válasz az lenne, hogy "fogyj le, dagadék!". Csak szólok.
2019. ápr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Én 90 kg vagyok 165 cm-hez. Rosszul vagyok a tükörképemtől. Az a helyzet, hogy nem akarom, hogy ez bárkinek tetszen, mert nekem nagyon nem tetszik. Fogyni akarok, így nem jönnék össze olyannal, aki kövérnek szeret. Lehet, hogy ez rossz hozzáállas, sőt, a legtöbbek szerint az. Ha van egy jó önbecsülésed, ami által kész vagy egy kapcsolatra, légy bátor. Ne mondj le a boldogságról!
2019. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
#5: Meg a lúzerezés. Ne akadj fent ezen, ez egy elég szexista közösség itt.
2019. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Off: A férfi problémák miért szerepelnek ezen kérdés válaszai között? Ezek miben segítik a kérdező Nőt? Miért nem a férfiakról szóló kérdések alá írták őket? Nincs elég mindennap?
2019. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8: A kérdésre írtam egy választ, ami 100%-on áll, ezután válaszoltam egy hozzászólásra.

Férfi problémák nem szerepeltek itt, legalábbis senki sem írta le, hogy neki férfiként ez vagy az a problémája. Simán szóvá tett téve, hogy mennyire megy a kettős mérce az oldalon.

A kérdező nőt igazából semmiben sem kell segíteni, csak egyszerűen neki kell lehetőséget adnia magának. Mint a kérdésben is leírta, próbálkoznak nála, folyamatosan kapja a pozitív megerősítéseket. Ezek után, csak rajta áll, hogy mit csinál.

A férfiakról szóló kérdésekhez is ugyanúgy írok választ. A különbség annyi, hogy ugyanazt a szintű választ az egyik nemnél lepontozzák, a másiknál fel.

Ugyanúgy írnak nők a férfiaknak kiírt kérdésekhez is.

Van elég minden nap, ahogy a szexizmusból is van elég az oldalon.

Remélem, hogy tudtam segíteni és kimerítő választ kaptál.

2019. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy írtál egy 100%-os jó tanácsot, de szerintem akkor sem illő, hogy itt hívjátok fel a figyelmet az oldal állítólagos kettős mércéjére. Azért nem, mert a témához nincs köze. Szerintem ennél több indok nem kell erre, úgyhogy nézd el, amiért az én válaszom nem olyan terjedelmes.
2019. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!