Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen helyzetben? 23/N

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy a barátom tapad rám folyamatosan és elzár másoktól. Féltékenykedik, nem engedi, hogy foglalkozzak a saját szabadidős tevékenységeimmel. Amikor szóvá teszem neki, én vagyok rossznak beállítva. Megsértődik ha nem válaszolok neki, mert pl a barátnőimmel sorozatozunk.

Szeretem őt, de komolyan megfordult a fejemben a szakítás lehetősége, mert hosszútávon ez kibírhatatlan…

Távkapcsolatban élünk egyébként, legtöbbször hétvégente találkozunk. (Én debreceni vagyok, ő szegedi)

Szerintetek mit kéne tennem? Ő az első barátom, 4 hónapja vagyunk együtt.


2021. júl. 26. 17:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarlak elkeseríteni, de ez egyre rosszabb lesz. Próbálj vele beszélni erről, ha nem lehet, akkor tedd ki a szűrét.
2021. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Tapasztalatszerzésnek jó ez. Majd ha úgy érzed eleget tanultál, lépj tovább.
2021. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Ő nem szeret téged.

Tulajdonként tekint rád.

Ez csak rosszabb lessz.

Hagyd ott van még ezer másik.

2021. júl. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el ezt neki, és húzzál határokat. Amikor Évivel sorozatozunk nem akarok írogatni, majd később. Nem, tényleg vele vagyok, kva szar a távkapcsolat, az ember elkezd kombinálni, hogy vajon miért nem ír, de akkor érdemes beleállni, hogy azért, mert..
2021. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kibírhatatlan hosszú távon.


Megmondanám neki, hogy túl sokat vár el és nem akarok ennek eleget tenni.

Ezt a vádaskodásokra, kritizálásokra mondanám. Nem is mondanék többet.

2021. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy hívják, hogy társfüggőség, önbizalom hiány, birtoklási kényszer stb... Ha túl erősen érzed akkor érdemes beszélni róla, de nem fog sokat használni, mivel az ember ahhoz, hogy változtasson önmagán elképesztő nagy eltökéltségre van szüksége, amit azzal, hogy vele maradsz nem adsz meg neki


Saját tapasztalatból beszélek, hím szemmel, ez ellen az embernek tennie kell és dolgoznia önmagán csak úgy javul fog javulni

2021. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet sokáig elviselni. Ő írogat neked amikor a haverjaival van? Ha igen is, akkor sem várhatja el, hogy te neki irogass amikor másokkal vagy. Sajnos én is ilyen cipőben járok most mint te.
2021. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Hogy a faszba zár el,ha távolvan tölled?
2021. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

8#

Ezt én is kérdezném.A másik probléma pedig ott van,hogy hétvégente talalkoztok.

Nomost azt tudnod kell,hogy minden ember másként viseli ezeket.

Lehet olyan is,hogy xarik a fejedre,fel se hív,csak hetvégen veled van,és ennyi.

Viszont legtöbb ember előbb utobb,egy idő után többet szeretne egy hetvegénél a masikból.Ha komolyan gondolja,és nem csak úgy "elszórakozgatni" akar a masikkal.

Ez még akkor is a felé gravitál,ha ismerkedéskor pontosan tudtátok,hogy van tavolság,ritkan találkoztok és ezt elfogadtátok.Ezért van az,hogy kevés a hosszan működni tudó tavkapcsolat,mivel túl kevés,es túl ritka a személyes kapcsolat.Valamelyik félnek mindig jobban fog hianyozni a jelenlét,mint a masiknak.Ez pedig feloldhatatlan konfliktushoz vezet.

2021. júl. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#8 Nem úgy kell érteni, hogy bezár egy szobába. Hanem olyan lelkiismeretfurdalást próbál okozni nekem, hogy ne találkozzak másokkal, csak vele. Ezzel elzár másoktól.
2021. júl. 27. 04:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!