Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik? Véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik? Véleményetek érdekelne. Légyszi olvassátok el.

Figyelt kérdés

Tanár vagyok, a nyári szabadságomat töltöm. Csinálom az itthoni teendőket, takarítok, főzök, ebéddel/vacsival várom haza a páromat.


Kettő napja teljesen elutasít,nem beszél velem, aminek az az oka, hogy én szabadságon vagyok itthon, amíg ő dolgozik. A semmiből jött ez az egész, értetlenül állok ez előtt. Nem bántottam meg, nem veszekedtünk. Nem értem mi van. Nem keres, nem beszél velem.

Ezt minden nyáron eljátsza. Nem érti meg, hogy ez a szabadságom. De fizetést ugyanúgy kapok. Nem tudom mi tévő legyek. Nem a lábamat lógatom itthon, hanem kb. körbe ugrálom mikor haza jön munkából.

Nem értem, miért bánt, miért büntet..


(előzőleg is írtam ki kérdést, én voltam ha valaki felismerné a sztorit)


Köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 27. 09:20
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kérdésnél azt írtad, este beszéltek, ez nem történt meg?
2021. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%

Irigy. Az én exem is ilyen volt.

Onnantól kezdődtek a legnagyobb a problémák, hogy nekem hamarabb sikerült abszolválnom az egyetemen, mint neki (sőt, ő tudtommal azóta sem végzett, bár már ki tudja), és még egy sikeres államvizsgával is megfejeltem. Na, onnantól kezdve voltam én minden, csak jó ember nem.


Borzasztóan fájdalmas, amikor a szeretett személy így bánik veled, és irigy arra, hogy elérsz valamilyen sikert, netán már arra is, hogy több szabadnapod van, mint neki. Kitartást kívánok neked, mármint lelkiekben. Ha megbeszélitek a dolgot, és továbbra is így viselkedik a párod, akkor mellette inkább ne tarts ki.

2021. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Irigy rád a párod, és gyerekesen viselkedik. El kell fogadnia, hogy neked jár ennyi szabadság. Én is tanár vagyok, és remélem, hogy mindenki tudja, hogy egy tanár a munkaidő leteltével nem pihen, sőt, még hétvégén is dolgozik. Nagyon megérdemeljük mi ezt a rövid két és fél hónapot. Mondd el ezt a párodnak. Plusz, ha ennyi szabadságot akar, menjen ő is tanárnak. :D sose késő újrakezdeni. Valamint még annyi, hogy az én párom is ezt csinálja, csak neki most nincs munkahelye, és irigykedik rám, hogy nekem van. Valamint nincs baráti társasága sem, és irigykedik rám, hogy nekem ott vannak a csajok, és mindig mondja, hogy hívjam magammal, de egy csupa csaj bandába nem igazán illene. Én már elhatároztam magamban hogy szakítok vele, de sajnos még nem szedtem össze az erőmet.
2021. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy problémának tartom, hogy ha valaki a párjára, akit a legjobban kéne szeretnie irigy, féltékeny, hogy ha neki rossz/abb, akkor legyen az a másiknak is.

Még ha nem kapnál fizetést, és kényszerszabin lennél, akkor sem szabadna gyűlölködnie, nemhogy így.

Nagyon nem egészséges és normális, ahogy viselkedik. Egy fejmosás ráférne!

2021. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen beszelj vele mert ez nem normális

Nyilván rosszul esik neki, kellemetlen neki a helyzet mert mégis te otthon vagy. De nekem anyukám tanár és éppen o is itthon van amíg apum reggel 7 tol este 8 9 ig dolgozik

Köztük is van neha szóváltás ebből de semmi komoly inkabb csak kicsit szívják egymás veret.

De ami tuti hogy nem normális ha a párod emiatt szoba se áll veled

2021. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

#1. De tegnap beszeltem vele.Annyibol allt,hogy en beszeltem o pedig neman ult.


Egyebkent nem tudom mire irigy. fizuja 5-6x annyi mint nekem. Orvos. Szoval abszolut abnormalis dolognak tartom. Az a baja, hogy nem kap annyi fizut amennyit szeretne.

De tenyleg emiatt rajtam csattan az ostor???

nem keres, nem beszel velem, nem akar talalkozni. Azt allitja, hogy azt latja en tojok a jovonkre, mert hogy itthon vagyok szabin..


#4 fejmosas? Mit mondanal neki?

( sosem tudok egy ütős dolgot osszehozni)

2021. júl. 27. 09:43
 7/55 anonim ***** válasza:
100%

5 os vagyok

Noss a párodnak akkor saját magával van baja , a saját életével amit igen rajtad vezet le pluszba rájön az is hogy te otthon vagy.. abszurd hogy te tojsz a jövődre mivel ez egy szabadság, -nyáron nem dolgozol mert nincs iskola. Ez ennyi

Vagy mit gondol menj el 2 3 hónapra amíg nyár van egy gyárba dolgozni? Talán igy érezné hogy nem tojsz a jövőre?

2021. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Igen ezt szeretne, hogy ebben a 2 honapban dolgozzak. Egy penzhajhasz, es ugy erzem iranyitani akar, megmondani mit csinaljak. Es meg is en erzem rosszul magam.
2021. júl. 27. 09:56
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
remélem a szabadsága alatt ő is dolgozik.
2021. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

Akkor megy szabira amikor akar. Nincs meghatarozva neki mivel magan praxisban van.


En nem tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet.

2021. júl. 27. 10:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!