Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állnátok ehhez a helyemben ha veletek fordulna ilyen elő?

Figyelt kérdés

Gyárban dolgozik, a facebookján nincs ki rakva hogy kapcsolatban lenne, se semmi erre utaló jel.És azzal takarozik azért vesz fel mindig új lány ismerösöket, mert ők jelölik be őt és nem forditva de egyszer se mutatta meg nekem hogy ő lenne be jelölve és nem forditva. (ja és fiatal szingli nőket vesz fel, néha el vétve egy pasit is) És azzal jön hogy ők mind a kolléga női a gyárban, és nem akarja hogy meg sértödjenek hogy őket nem igazolja vissza címszó és amikor velem van feszt le van némítva a telefonja hogy ne halljam ha valaki ír neki,vagy pittyeg bármiért is a telefonja és feszt a táskájában van míg velem van.


És nem örül annak ha én fel válalva beszélek teljes névvel róla, mondván ő róla senkinek se panaszkodjak ... ja panasz ha tényeket el mondok mi van az életemben és a kapcsolat az nem az életem része?


És állandóan ő jár fel hozzám, de mindig üres kézzel, sose hoz se főzni valót, se enni valót amit együtt meg ehetnénk. Ha a kocsi a szerelőnél van, akkor a kollégájának add 2ezer forintot ha kocsival haza viszi a munkahelyről, nehogy rosszat gondoljon róla, más emberek véleményéért él, hal hogy jaj ki mit hisz vagy gondolhat róla.

Nem vit be a közegébe, és az anyját is csak muszájból mutata be nekem.

Ja és majdnem 10honapja vagyunk együtt és sose lepet meg engem semmi olyannal amit szeretek vagy ami tetszene nekem semmilyen kis aprósággal.

A pénzét egy motor építésre költi mert az számára a legfontosabb, és injekciókkal lövi magát szteroidokkal hormon kezeléseket csinál magával, magán orvosnál fel íratja és ki váltja, az injekciók helyén meg dudorok vannak neki. És a haját is festetni akarta hogy ne látszodjon hogy ő őszül mert 39éves de ő tagadja hogy hiú lenne, és azzal jön hogy azért lövi magát szteroidokkal hogy ne legyen depressziós mert rossz neki a hormon háztartása címszó ezzel magyarázza az egészet de nem mutatot meg nekem semmilyen pappírt ami erre utalt volna.


Amikor szakítottam vele, akkor meg rám kiabálta a benzin pénzt hogy én miattam amióta csak ismer engem x benzin pénzt tankolt a kocsijába és hogy semmi haszna se volt abból hogy velem volt és csak el pocsékolta velem az idejét. ( Ez persze nem igaz, mert ha már az anyagiakat nézzük, feszt ő volt nálam, és ha éhes volt meg kináltam amim volt hogy ne halljam hogy korog a hasa,míg ő sose hozott magával enni semmit se csak nagy ritkán édességet és ennyi. Meg leptem egy kulcstartóval amin rajta volt az én születésnapi honapom és napja, jelképes kedves ajándéknak szántam, vettem neki bőr pénztárcát a születésnapjára és bele tettem bélyeg kis közös képet is amit mérgébe neki állva feljebb szét tépet hogy ennyit érek, kapott tőlem ezüst nyakláncot medálal, és folyton nyílt lapokkal játszva meg mutattam kikkel beszélgetek a neten mert ezt éreztem természetesnek, és mível folyton ő volt nálam így a gépemen is látta mikor ki ír nekem.) Tőle meg nem kaptam gesztusos ajándékot amivel azt akarta volna éreztetni fontos lennék neki semmit se tervezet velem.


Ja és a kocsijával a városunk környékére jártunk el, sétálni mert a városban velem sose akart le menni és mutatkozni különböző kifogásokkal.

Én nekem meg iszonyatosan unalmas azzal tölteni a szabad idömet hogy 4fal és csak film nézés és állandóan csak a 4falban.


És sose akarta meg érteni hogy miért vagyok vele boldogtalan és mi bajom vele.


( Az anyjával lakik, és van egy régi 15éves autoja, és egy motort épít)


2021. júl. 28. 10:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Te jó Isten.
2021. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Milyen vàlaszt vàrsz?

- nem foglalkozik veled

- zsugori

- làtszatember

- szeroidozik

- unalmas


Egy szóval: főnyeremèny

2021. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Olyan véleményeket ami a kérdésben szerepel, akik a helyemben lennének ki hogyan reagált volna ha ilyen pasi kerül az életébe, és mit tett volna vele.

Vagy hogyan értette volna meg vele hogy ez a kapcsolat miért is rossz és miért nem érzi magát egy nő mellette nőnek, vagy valakinek mellette, mert feszt azzal jött hogy szerinte minden jó és szép csak én nem értékelek semmit se, és bennem van a hiba és nem ő benne ő aztán nem tesz semmi rosszat se. És hogy ő nem hiú nem ön imádó, aki nem hiú az nem fizet orvosnak hogy irjon fel neki szteroidokat hogy löhesse magát, és nem akarta volna a haját be festeni hogy ne látszodjon őszül, és azzal jött hogy csak miattam akarta volna be festetni hogy nekem jobban tetszen kamu mert engem soha nem zavart ha egy pasi őszült!

2021. júl. 28. 10:32
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát eleve nem vagyok vele együtt ennyi ideig...

Van önbecsülésem és tudom milyen jövőt és kapcsolatot akarok

Nem pazarlom az időm egy gyökérre sem

2021. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom beleélni magam a helyedben, mert sosem álltam le ilyenekkel. De ha mégis kifognék 1 ilyen barmot, akkor már rég kivágtam volna. Félsz, hogy más nem áll szóba veled vagy miért ragaszkodsz ehhez a pasihoz?
2021. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én elég hamar túladtam volna ezen a pasin, már ha egyáltalán véletlenül összejöttem volna vele.
2021. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
hat eleve egy ilyennel nem allnek soha ossze, plane nem viselnem el 10 honapig, szoval nem tudom a helyedbe kepzelni magam. szakitas, azonnal. mar reg azt kellett volna..
2021. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az elöző exem akivel együtt voltam 3évet tönkre tette az önbecsülésemet, mert albérletből költözött hozzám, és iszonyúan birtokló volt apránként adagolt. Apránként mutatta ki a foga fehérjét így 3év után lett vége addigra utáltam meg teljesen.

És full őszinte voltam ezzel a pasival és ezt kihasználva minden információt sok mindennel vissza élt.

2021. júl. 28. 10:51
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu, akkor iszonyat ostoba vagy. Hogy nem esett még le, hogy nem ez nem párkapcsolat, hanem szexkapcsolat?!
2021. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Mert nagydumás, és feszt jött azzal ő engem így úgy szeret, és hogy ő szerinte nem nézz ki olyan pasinak hogy rajtam kívül keljen ő más nőnek stb.

És hogy ő más nőkkel így úgy nem foglalkozik, de le írtam a kérdésemben hogy mégis milyen volt a viselkedése, mást mondott mint amiket tett.

És ha bármit szóvá tettem ami nem tetszett feszt támadt engem, ahelyett hogy el gondolkozott volna bármin is.

2021. júl. 28. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!