Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szóltatok volna ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltatok volna ehhez a helyemben?

Figyelt kérdés

Párom jött haza, mondja, hogy hétvégén dolgoznia kell. Mondom neki viccesen, hogy "Biztos azért örülsz neki, hogy menni kell, mert utálsz velünk lenni(van egy 6 hónapos kislányunk.)"

Erre a válasza: "Nem, csak veled."


Hát köpni-nyelni nem tudtam...


2013. nov. 28. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem viseled jól a viccet, te se vicceskedj. Gondolom neki sem öröm, hogy hétvégén is dolgoznia kell.


A kapcsolatotok egyébként rendben van? Lehet bármi alapja annak, amit mondott?

2013. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
vagy viccnek szánta ő is... (mert hát megbántottad ezzel a felvetéssel...) vagy... elgondolkoznék miért mondhat ilyet.. mi történt a kapcsolatommal amit nem vettem észre...
2013. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is szoktam viccelődni, de más dolgokon. Viszont bevallom, hogy nekem is fordult már meg a fejemben ez a mondat, kimondani még nem mondtam ki sosem.

Azért lehet, hogy én is meglepődtem volna.

Lehet, hogy rossz napja volt vagy csak "visszavágott" neked.

2013. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy fuckeeeeeersssss... Amúgy meg ez ugyanolyan vicc volt, mint amit te mondtál neki, csak visszavágott és jó szánalmas, hogy így kiakadtál :/
2013. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es! de vagány vagy, eszem a szíved! Soha nem mondanék ilyet a páromnak, viccből sem..kérdezd meg, mi baja. 28F
2013. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nitókrisz ***** válasza:
A kerdesed miatt mondta, szerintem ne kapd fel a vizet, az csak olaj a tuzre. Biztos rossz idoszaka van es raadasul ez a kerdes ezt hozta ki belole. Kulonben minden rendben koztetek, mostanaban kedves vagy vele, torodsz magaddal?
2013. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!