Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azonnal szakítottál volna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azonnal szakítottál volna egy ilyen mondat után?

Figyelt kérdés
Most épp mélyponton vagyunk a kapcsolatunkban, de ez a mondat erős azért. Biztos én is mondtam sértő mondatot, vagy tettem olyat ami nem biztos hogy helyes, de a lesz.rlak, csinálj akit akarsz, megmondtam azért erős..nem mondtam semmit rá..
2021. júl. 29. 08:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Igen.
2021. júl. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam már ezt én is és akkor tényleg leszartam a másikat, sőt, szakítottam később.. Igazából ez már a vég, ha a saját tapasztalataimat nézem.


De nekem ezt mondanák, nem érdekelne. Majd kinyögi, hogy mi a probléma, ha nem, akkor beszélnék vele, hogy mit is akar

2021. júl. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ès ezt mire mondta? Milyen szituáció volt? Min vesztetek össze?
2021. júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igazán semmin nem vesztünk össze. Beszélgetni próbáltunk a gondjainkról
2021. júl. 29. 08:50
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez a rossz kommunikáció javítható tudatos tanulással és gyakorlással, vagy akár külső segítség kérésével. Ez tipikusan egy olyan mondat, amit az ember akkor mond, amikor tehetetlen és már nem tudja kifejezni magát. Ha fontos neked ez az ember, akkor tegyetek érte, hogy meg tudjátok beszélni. Ha már eleged van, akkor menj tovább (és akkor is tanulj még több kommunikációt, mert ez a jövőben is probléma lesz, más kapcsolatokban).
2021. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez még nem az.
2021. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
De hogy kezdtèl bele? Valami csak volt, amivel felhúztad...
2021. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudtok megbeszélni gondokat akkor hamar vége lesz a dolognak.

Ez még a megbocsátható kategória lenne de csak akkor ha bocsánatot kér és megpróbálja megbeszélni a dolgokat utána.

2021. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
5-ös nagyon jót írt, ilyenkor tényleg csak vagdalkozás van sajnos. Párommal mi is úgy össze tudunk veszni, hogy másnap már szánjuk-bánjuk, de akkor és ott nagyon csúnya dolgokat vágunk egymás fejéhez. Ettől függetlenül én imádom, és tudom, hogy ő is engem.
2021. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!