Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély?

Figyelt kérdés

Fél év ismertség után szakított velem a lány. Az utóbbi időben sokat veszekedtünk, de még egy hete is mondta, hogy szeret és hogy hiányzom neki (őszinte volt). Sajnos egy kicsit a nyakára nőttem olyan értelemben, hogy mindig nyagattam, hogy beszéljünk a problémákról és hogy töltsön velem több időt. Én úgy éreztem, hogy semmibe vett, nem értékel. Alapvetően ez egy távkapcsolat volt, és az utolsó hetekben már 20/20 este inkább a haverjaival ment gamelni, minthogy velem beszéljen. De látszólag semmi oka nem volt ennek. Utólag a fejemhez vágta, hogy sosem adtam neki elég időt, hogy kicsit gondolkozhasson a dolgokon és aztán bocsánatot kérjen. Én viszont teljesen más bealitottsagu vagyok, egy vita után öt perccel is tudok higgadtan beszélni, bocsánatot kérni. Neki napok sem voltak elegek erre. Sosem mondta meg nyíltan, hogy akkor most néhány napig ne beszéljünk, de utólag ezt is számon kérte rajtam. Helyette szó nélkül ignorált, ha olyan kedve volt, amit nem tudtam jól kezelni. Viszont néha, egy héten egyszer pedig úgy viselkedett velem, mint a kapcsolatunk elején, amikor még minden rózsaszín volt. Ilyenkor újra és újra beleszerettem, és nem volt lehetséges, hogy elengedjem őt. Nekem elegem volt ebből a lelkileg kitartott állapotból, sőt lelki bántalmazásnak gondolom.


Most a legutolsó vitánál megkért hogy töröljük ki az összes üzenetet, amit írtunk, és a képeket is egymásról. De úgy gondolom, hogy biztosan érez valamit még irántam. Eddig másfél-két nap volt a max, hogy nem beszéltünk / nem írtam neki, most már több eltelt, de szerencsére eljutottam arra a szintre, hogy én sem görcsölök rá. Az offolás miatt el tudtam engedni lelkileg ezt a dolgot, ugyanakkor szeretném is újrakezdeni, ismét felépíteni, mert szeretem őt. Persze csak ha ő keres meg, én békén hagyom őt. Szerintetek a fentiek alapján van rá esély, hogy néhány nap / két hét / egy hónap múlva rájön hogy hiányzom és megkeres? Volt vki hasonló helyzetben? Most van ideje "gondolkodni, nem írok neki egyáltalán, és tudom hogy még érez valamit.



2021. júl. 29. 11:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Még a végére annyit, hogy viszont az tény hogy sosem csinált ilyet, hogy töröljünk ki mindent. Korábban "csak" beragelt egy vita során és tiltott (amit szintén utáltam). Szóval ez ellene szól. De korábban is többször kioffolgatott, szakított már velem, és hát ugye sosem lett vége ennek ellenére.
2021. júl. 29. 11:02
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy nem illetek össze. Lehet, hogy megkeres, de ebből csak további vergődés lesz. Jobban járnátok, ha szépen továbblépnétek mindketten.
2021. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy az első hónapokban tökéletes volt minden. Persze rózsaszín köd, tudom.


De én képes vagyok tanulni a hibáimból, úgy gondolom, és akkor ő is biztosan máshogy viselkedne velem. Ez egy ördögi kör volt, mert minél jobban kerestem a figyelmét, annál inkább ignoránsabb volt velem szemben, de közben egyes napokon mégis olyan volt minden, mint régen, amikor épp kedve volt hozzá. Így nehéz kiszeretni valakiből. :)

2021. júl. 29. 12:03
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 95 százalékban mindenben hasonlítunk és hasonlóan gondolkodunk, különleges is nagyon tetszünk egymásnak. A szeretetnyelv és a kommunikáció terén sem volt gond, amíg nem kezdett ignorálni. Sajnos én is elrontottam bizonyos dolgokat, ez tény. De ezekre szerintem lehetne alapozni egy komoly kapcsolatot is.
2021. júl. 29. 12:05
 5/9 A kérdező kommentje:
Külsőleg*
2021. júl. 29. 12:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Ha majd rád ír akkor újra gondolod esetleg.
2021. júl. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ez lesz. Legalábbis most vagy két hétig nem fogom keresni én.
2021. júl. 30. 11:42
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
Ez az egész csak meddő gatyázás, kérdező. A csaj nem téged akar, ez fix. Minél előbb lépsz tovább, annál jobban jársz.
2021. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom, mondani könnyű, de tényleg lépj tovább, és keress érettebb gondolkodásút, értelmesebbet.
2021. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!