Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik embert és utat választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik embert és utat választanátok?

Figyelt kérdés

Egy ADHD mentálisan beteg embert akivel voltak gondok de törödött és időt szánt a másikra. Munkában szüneteiben is írt hívott meg amikor csak tudott.

Vagy aki egészséges de könyörögni kell neki h fent maradjon veled egy kicsit még. Aki kedves meg minden de a beszélgetések eléggé egy hanguak.


2021. júl. 29. 22:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát majd jön egy harmadik, és az hátha jobb választás lesz.
2021. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a két opció van akkor köszönöm szépen sokkal jobb egyedül. Én pl. nem vagyok az a típus aki értékelné a tapadást (munkából hívogatni stb. erős túlzás) de nem lennék olyan partnerrel akivel már az elején egyhangúak a beszélgetések.
2021. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Miért tapadás az ha gondol a másikra és ebéd szünetben fel hív kicsit vagy ír?
2021. júl. 30. 12:27
 14/16 anonim ***** válasza:
14 Számomra, a szubjektív mércém szerint ez már tapadás. Egy pár perces szünetben maximum ilyen mizu-típusú semmitmondó, hozzáadott értéket nem tartalmazó beszélgetéseket lehet folytatni, főleg ha a munkatársak is ott lebzselnek a környéken, nekem meg ezekre a fajta bejelentkezésekre marhára semmi igényem. Dolgozzon nyugodtan, ebédszünetben nyugodtan legyen a többiekkel, én nem értékelném ha napközben hívogatna, inkább beszéljünk este, de akkor tartalmasan. De ez én vagyok, ettől még ha neked sokkal többre van igényed az is teljesen jogos, de akkor olyan emberrel kell lenned, akinek egyeznek az igényei a tiéddel.
2021. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Mondtam neki h igényelném ha kicsit többet beszélgetnék főleg mivel sajna alig tudunk találkozni anyagi és munka miadt is. De az volt a válasza h jó oké. Meg h agusztusban jobb lesz kap fizut feltölti a kártyáját és akkor lesz net a teloján. De mikor otthon van is alig besz valamit. Várom őt besz kb 10percet közli h ő lefekszik fel kel megint 10percet beszélünk megint lefekszik. Röviden mindenre van magyarázata h fáradt stb.

Tegnap is kértem maradjon fent kicsit velem ő fáradt majd holnap mire kb 5percet ha maradt nagy könyörgetések közepette.

2021. júl. 30. 15:08
 16/16 A kérdező kommentje:
Hogy értesem meg vele ez így szar nekem? Veszekedést nem akarok.
2021. júl. 30. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!