Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, ha egy férfi már nem szeret vagy nem azt érzi már, amit régen?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem: szótlanabb, kicsit kerül, legalábbis nem bújik és érintkezik tehát a kontakt kevesebb, idegesíted, nem hallgat meg, kevés szex
2021. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az egyik első jel az volt, hogy már nem leste a kívánságaimat. Azelőtt kimondtam, hogy jaj, mennyire jó volt az a film gyerekkoromban és mire észbe kaptam, már azt a filmet néztük, mert valahogy megszerezte. Amikor már nem úgy szeretett, az egyik fülén be, a másikon kimentek az ilyen sóhajaim. Volt ezer más is, de mai napig ez az egyik első, amire emlékszem, hogy feltűnt. Amikor már ott tartottunk, hogy egész nap nem találkoztunk, leültünk közösen vacsorázni, majd amíg elmentem mosdóba, felszökött a gépéhez, én meg ülhettem egyedül az asztalnál, aztán amikor utánamentem, hogy miért hagyott egyedül, az volt a válasza, hogy nem kell egész nap együtt lenni - ott már nem is volt kérdés, hogy már nem szeret úgy.

Nálunk egyébként nagyon durva volt a váltás, onnan kezdve, hogy összeköltöztünk, azaz beköltözött a házamba, hirtelen elvágták a nagy szerelmet. Úgy gondolta, kapott most már egy anyukát, aki főz, mos, takarít, neki meg csak annyi dolga van mostantól, hogy kitúrjon a szobámból és számítógépezzen meg a TV-t bámulja.

Sokkoló volt az, hogy tegnap volt egy figyelmes és kedves párom, mától pedig levegőnek vagyok nézve. Ha szóltam hozzá, úgy válaszolt, hogy fel se emelte a fejét a számítógépről.

Már az összeköltözés is olyan volt, mint egy temetés. Összecsomagolta a cuccait az imádott albérletében, legvégül utolsónak a bombanénint a falról, vízcseppekkel a testén, összetekerte és bánatosan nekiadta a tulajnak. Na akkor kedvem lett volna azt mondani, hogy vissza a feladónak, felejtsük el ezt az összeköltözés dolgot.

Utána 1 éven át nézett levegőnek a saját házamban és én egy éven át agyaltam rajta, szeret-e még. Aztán egy reggel valamiért jókedvében a karjába vett és csikizett, meg agyonpuszilgatott és akkor rájöttem, hogy szakítani akarok. Valószínű azért, mert akkor jöttem rá, hogy azelőtt ezek mindennaposak voltak köztünk és már egy éve nincs és én nem véletlen vagyok olyan boldogtalan. Úgyhogy aznap este közöltem vele, hogy szakítani szeretnék.

Sajnos nem voltam elég erős végigvinni, ő meg nem engedett. Nem volt még elég tapasztalatom, nem olvastam még elég cikket a bántalmazó kapcsolatokról. Ő akkor elkezdett elhalmozni a szeretetével és a törődésével. Végső soron elég tartós lett mindez, legalább 3-4 év elég boldog időszak jött ezután, de utólag visszagondolva mégis bánom, hogy túl akartam jutni azon a szerinte hullámvölgyön.

2021. júl. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2

Mivan??

Akkor most szakítottál vele vagy rendbe jött a kapcsolat és együtt vagytok még? Kiderült hogy hullámvölgy volt-e vagy nem? észrevette magát, és változott mert közölted vele hogy valamit elcsesz vagy felületesen kezdett el veled foglalkozni? A szeretetével és törödésével bántalmazott?

Mivan?? se eleje se vége a sztorinak, nem lehet semmilyen következtetést levonni.

2021. júl. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem is biztos, hogy voltak egyáltalán érzések. Az elején simán puncsolhat azért is a pasi, mert akkor még friss husi vagy, meg kell tartani. Pár év után pedig biztosnak érzi a kapcsolatot.


A kapcsolat elején az exem is folyton a kívánságaimat leste, mindent tudott rólam. Ez sajnos elmúlt. Mégsem engedett ő sem szakítani, így csak nagyon nehezen tudtam mégis kilépni a kapcsolatból. Szerintem még a mai napig hiszi, hogy ő tökéletes volt, és mindent megadott, mert szerinte az volt az egyetlen gond a kapcsolatunkkal, hogy kevés a szex. (Nem mondanám kevésnek, ráadásul izgalmas is volt, mert van közös fétisünk is. Erről ennyit.)


Arra nem méltatott, hogy eljöjjön a diplomaosztómra, amiről egész egyetem alatt álmodoztam. A sikertelen forgalmi vizsgám miatt megalázott, pedig neki is jól jött volna, ha meglett volna a jogsi, mert akkor tudom őt is jobbra-balra furikázni. (Neki nem volt jogsija, mert közölte, hogy a napi 6 óra munka után nagyon fáradt, és így nem tudja tanulni a KRESZ-t.)


Mindig mondják, hogy a kihűlt kapcsolatban kevesebb a szex. Ez részemről volt így, eleinte csak kevésbé kívántam, de az utolsó alkalommal, amikor lefeküdtünk, szinte már undorodtam tőle. Ő viszont mindig akarta, de ahogy belekényelmesedett a kapcsolatba, egyre kevésbé vette figyelembe az én kívánságaimat. Ha régen nemet mondtam, "csak" megsértődött, míg a kapcsolat végére már erőszakossá vált.

2021. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kérdező, te mit tapasztaltál?
2022. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!