Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az eddigi összes párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az eddigi összes párom megakart változtatni, az bántalmazó kapcsolatnak számít?

Figyelt kérdés

Milyen hajam legyen (arcformámhoz a félhosszú áll jól, és inkább világos színű, szóval jó ideje szőke vagyok), ők azt akarták hosszú, fekete legyen. Akkoriban annyira nem figyeltem az öltözködésre, bár a 3. páromnál mar inkább igyekeztem csinosabban öltözni, de ő is azt akarta, hogy rocker csaj legyek...

nincs bajom a rocker stílussal- de nem én vagyok.


Szóval a lényeg, hogy emiatt eléggé odalett az önbizalmam, hiszen ezáltal azt táplàlták belém, hogy így nem vagyok jó.



2020. júl. 27. 13:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Igen, annak
2020. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%

Tudod mi a bántalmazó kapcsolat kicsi lány? Ez: [link]


Komolyan az eszem eldobom.

2020. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem az. Hanem muja vagy és befolyásolható! Miköze más embereknek ahhoz h neked van e ömbizalmad? ....SEMMI
2020. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
2 - jó innen megtudni hogy a verbális bántalmazás nem is létezik és csak az a bántalmazás ha valakit búcsúra vernek.
2020. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%

Igen.

Akinek nem vagy jó úgy, ahogy vagy, azt ki kell raknod az életedből, ne mérgezzen, ne húzzon le. Van elég baja az embernek ilyenek nélkül is...

2020. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
Engem még senki nem akart megváltoztatni. Szerintem te választasz ilyen pasikat.
2020. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Igen, az embernek 20 èvesen már kiforrt világkèpe van, meg önmagát is ismeri. Valóban.

Szóval csak a fizikai bántalmazas a bántalmazás? Nem tudtam.

Mellesleg azt egy szóval sem említettem, hogy meg is változtam miattuk (az első miatt még igen, fogalmam sem volt milyen egy normális kapcsolat- mivel az volt az első).

Köszönöm szépen az áldozathibáztatóknak, de elèg lett volna annyi is, hogy “szerintem nem.”

2020. júl. 27. 14:18
 8/24 anonim ***** válasza:
20%

Verbális bántalmazás???


Szólj vissza, vagy lépj le! Ennyi. Verbális bántalmazás...ez egy femináci baromság, amit váláskor lehet sírni a bírónőnek, mert kell a kocsi fele is.

2020. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

'Verbális bántalmazás???'


Igen. Elég hülye lehetsz, ha szerinted nincs ilyen. Pl. a fenyegetés hasonlo ilyen és a zsarolás is. Semmi fizikai dolog nem történik mégis bűncselekmény.

2020. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem, nem vagy elégé magabiztos a bőrödben és ez általában észre vehető szokott lenni. Állj ki önmagáért, mind meg neki, hogy az nem te vagy, nem tetszik neked az a stílus. Legyél talpra esett.
2020. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!