Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Beteges vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Beteges vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok van egy barátnőm akivel több mint 1 éve járunk. Betegesen bebeszéltem magamnak, hogy mivan ha kell neki egy régi ex. Már több hónapja ezzel vagyok. Mindig azt mondta, hogy neki sose kéne, sose beszélt róla, sose hozta fel egyszer se a témát. Csak mindig én. Néha már túlzásba estem én hoztam fel neki mindig a témát. Az utóbbi időbe betegesen megfigyeltem és azt vettem észre, hogy többször kb 4-5 alkalommal ha meghallotta a nevét egyből oda kapta a fejét. Ő ezt letagadta és azt mondta, hogy soha nem a név miatt kapta oda a fejét. Vagyis de egyszer bevallota de akkor se amiatt. Nagyon sokszor elmondta, hogy neki sose kéne és igazán engem szeret. Sokszor sírt is emiatt. Szerintetek én vagyok beteges? Vagy tényleg lehet valami igazság benne? Én már kb azóta idegeskedek ezen mióta össze jöttünk de most kezdtem el ezeket bebeszélni magamnak a legjobban.

2021. júl. 31. 16:43
A kérdező szavazást indított:
Nekem (a kérdezőnek) van igaza
A barátnőmnek van igaza
Totál beteges vagyok
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad, hogy betegesen féltékeny vagy! Akkor szerinted ki másnak lehet problémája?

Ha egészséges párkapcsolatot akarsz, akkor felejtsd el a múltat, és nézz a jövőbe. Amit csinálsz, az a kapcsolatotok halálát jelenti!

2021. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt főképp a kérdés arra irányult, hogy oda kapta a fejét többször. És szerintem túlzásba viszem-e. Pl TV-be hallotta stb.
2021. júl. 31. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Te nem beteges vagy, hanem nagyon beteg.

Ép ezért nem mondom, hogy egy undorító pöts.

Provokálof folyton a hülye ötleteddel és jegyzőkönyvet és a reakcóit?

Nyomás egy pszichiáterhez, a lány még remélhetőleg elhajt a fszba.

2021. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Szegény! Neked nem való még kapcsolat.
2021. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Remélem, hamar kidob a fenébe, mielőtt totál tönkreteszed őt.
2021. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezerszer elmondta, hogy nem akar semmit az extől, te meg abba kapaszkodsz görcsösen, hogy SZERINTED odafigyelt, mikor a Tv-ben azt a nevet mondták.. Súlyosan beteg a viselkedésed,fordulj szakemberhez!
2021. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Sürgősen menj pszichológushoz. Amíg csak magadat kínzod, addig a te dolgod, de most már nem csak erről van szó. Neked semmilyen emberi kapcsolat nem való, remélem hamar kinyílik a lány szeme és fut amerre lát.
2021. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!