Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges vagyok? Ne legyek ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés
3éve van meg a barátnőm és sehova se megy mióta vagyok neki a barátnőivel. 3 év után ma elhivta az egyik barátnője szülinapozni .beülnek 5-6an csajok egy szórakozóhelyre. én tiszta ideg vagyok hogy miért engedtem el stb.. ez szerintetek normális? az összes lány bomba úgyhogy a senkiházi srácok majd csorgatják a nyálukat.. én meg itthon üljek tétlenül..este amikor végeznek elakarok menni érte ,de előre látom hogy veszekedés lesz!hozzáteszem én már nem is vagyok szerelmes szerintem csak ez a 3 év ami ideláncol.én szívesen ismerkedek mellette is ,persze okosan.
2014. febr. 15. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ezt úgy hívják hogy meszokás és birtoklási vágy. nem beteges, hanem szégyen vagy öreg.
2014. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez gáz. Én azt bizony el nem bírom viselni, ha "megkötnek", egy kapcsolat nem egyenlő a szabadság feladásával. Nekem is kell csajos időtöltés, meg kapcsoljon ki ő is a haverjaival.

Az meg gerinctelen, hogy ő nélküled sehova, te meg ismerkedsz mellette! Térj már észhez! Ne rabold a lány idejét.

2014. febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
mit tudnék tenni? hiába irod hogy szégyen vagyok.. ez sztem egy betegség ami ellen nem lehet tenni. az előzö barátnőmmel ugyanez volt a helyzet ..
2014. febr. 15. 11:34
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez gáz. Utálom az ilyen pasikat, sajnos nekem is volt egy. 2 évemet vette el, csúnya szakítás volt.


És miért csak te ismerkedhetsz, ő meg nem mehet sehova?

Esetleg felsőbbrendű vagy?

És miért vagy vele, ha ismerkednél másokkal?

2014. febr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem mondom el neki hogy ismerkedem. csak amunkámbol adódóan teszem néha,de sokszor lelkiismeret furdalásom van emiatt! nem tudom baszus nem tettem volna fel a kérdést ha tudnám miért vagyok ilyen ostoba!22 éves vagyok még élni akarok,viszont elengedni örökre egy lányt nem tudok.megfogadtam hogy soha senkim sem lesz. nem tudok feldolgozni egy szakítást.. az első barátnőmet is alig tudtam,borzalmas érzés volt..mással látod utána a városba,stb áhh belegondolni is szar
2014. febr. 15. 11:38
 6/16 anonim ***** válasza:

mindent lehet kezelni, ezt ugy hivják önbizalomhiány. ha eléggé szeretnéd magadat elég határozott lennél és boldog(önmagadtol nem mástol) akkor féltékeny sem lennél.


de ha meg nem vagy szerelmes akkor már rég szakitanod kéne vele.... ha nem fogsz neki megfelelni ugyis talál magának mást és akkor ö fog otthagyni. ami nem müködik annak löttek,hiába tart össze a megszokás... majd jön valaki aki egy kicsit jobb és akkor fog rájönni hogy a szarban ül jelenleg és lépni fog... nem azért mert ribi hanem mert már feleslegesen vagytok együtt csak kell egy löket ami meginditja..

amig ilyen maradsz nem is lesz senki aki hosszu7távon elvisel..

2014. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igen ennek vannak jelei ,de mitől vagyok önbizalomhiányos?hogyan kezeljem? ez a problémám. és ezért szúrok ki a barátnőmmel is valószínűleg.nem vagyok nagyképű de egy nagyon jó pasinak tartanak,és ennek ellenére sem hiszem el,nem szeretem önmagam,és nem tudom hogyan változtassak hogy merjek lépni ha szükséges
2014. febr. 15. 11:47
 8/16 anonim ***** válasza:

aproságokkal.. ugy kelsz fel és ugy fekszel le hogy mondod a mantrát," szeretem magam".

felfogásváltás: én ha megbizom a pasimban akkor áldásomat adom rá hogy együtt aludjon egy rakat pucér csajjal,mert tudom hogy hozzájuk sem érne.(nagyon durva példa de remélem érted a lényeget)


ha egy lány el akar menni el fog. tökmindegy mit teszel. Legyél önmagad mert önmagadba szeret bele a másik nem egy álcába.Engedd szabadon a lányt és ha a tiéd ugyis visszajön. ha elmegy sosem volt a tiéd. Ez egy tök jo mondás.

Ha kalitkába zárod menekülni fog. Azzal nem lesz a tiéd ha láncra vered.Akkor lesz a tiéd ha melletted önmaga lehet és szabad!


vedd észre az apro szépségeket az életben. Süt a nap, szépek a fák mittomén ami neked a szépséget jelenti.a sok pozitiv gondolat téged is formálni fog.

testileg ha valami nem tetszik magadon azt is fogadd el mert valakinek pont ugy fogsz tetszeni,másrészt ilyennek születtél,vagy az életedben történt az a baleset ami miatt egy csunya heged van stb ezeken ugysem tudsz változtatni.(pl sokan nem merik mutogatnia hegjeiket. ha nekem lenne én büszkén vállalnám ráadásul máson is tetszene. De ez is egy példa hogy mennyire mások az emberek és ami neked csunya magadon az a másiknak az ideálja.)


csak akkor fog tudni más is szeretni ha megszereted magadat. mert akkor olyan kisugárzásod lesz ami vonzza majd a nöket mert azt látják hogy hu ez igen ez egy határozott boldog pasi...nem egy szorongo görcsös roncs.Aki a hatalmával probálja kompenzálni a gyengeségeit.

Válts felfogást, nézetet! amint kimondanál egy rossz mondatot vagy megjegyzést mondj helyette egy jót. ű


biztos az lesz h jaj ez hülyeség...akkor maradj igy ahelyett h ennyi aproságot megtennél. De nem a levegöbe beszélek évek ota alkalmazom és beválik!

2014. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

az önbizalomhiány egy góc benned régi sérelmek,gyerekkori izék amikre sokszor nem is emlékszel. elég pár olyan beszolás ami a lelkedig hatol.


a külsöddel kapcsolatban meg.


adott két nö.

az egyik egy bombázo az aki mindig is az álmod volt.

de olyan fejet vág mintha mindig vmi büdöset szagolna,a kisugárzása is minden csak nem jo.



a másik nö nem tul bombázo, talán még nem is annyira szép,kicsit duci,viszont sugárzik. Boldog, nevet, mosolyog, ÉL,a pozitiv kisugárzása meg szökőárként csap meg mindenkit.


én a másodikat választanám.


ez rád nézve azt jelenti h felölem lehetsz te a legjobb pasi a világon ha görnyedten jársz görbülö szájjal, keseregsz és a férfiasság legcsekélyebb jele sincs benned(és a férfiasság nem azt jelenti h kemény vagy és ki vagy gyurva.)


inkább egy kis kövérkés csunyább pasit fogok választani mert mellette jol érzem magam mert mindig vidám és a puszta lénye felvillanyoz olyan boldog a kisugárzása.

nyilván ne fogom mérgezni magam egy negativ felhövel.



mivel te nem hiszed el hogy jo pasi vagy,nem szereted magad,ugyanazt érzi rajtad más is mint amit te gondolsz magadrol. ki se kell mondanod.

2014. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ja és megfogadtad hogy senkid nem lesz.. akkor a frásznak kezdeményezel kapcsolatot? ha ez egy fogadalmad akkor vedd komolyan ha csak dacos vagy és menekülsz akkor gyözd le...

ez simán önátok.. hogy várhatnád el hogy szeressenek vagy társra lelj mikor elhatároztad h nem lesz??? érted?

2014. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!