Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek bizonyos szituáciòban féltékeny?

Figyelt kérdés

A pàrom idegen fèrfiak szerint (is) nagyon csinos ès vonzò làny ès egyènisèg. Szolidan viselkedik, becsületes, okot nem adott fèltèkenysègre, sosem. 3 ève vagyunk együtt.

Abban az esetben szoktam fèltèkeny lenni, mikor elmesèli vagy a tàrsasàga ill maga is elmondja, hogy a mai napon is el akarta kèrni a szàmàt egy vagy 2 fèrfi. Ès ha bàr nemet mondd mindegyiknek, amit a baràtaim tàrsasàga is sokszor alàtàmaszt, de ennek ellenère ùgy legbelül nem szoktam tapsolni örömömben akkorsem. Fèltèkenysègem nem mutatom neki, fèlek h elveszìthetem ilyesmièrt. De belül ezeket az eseteket nagyon nehezen viselem. Van hogy nèha el is rontom miatta a munkàmat, nèha, mikor megtudom hogy ma is egy vadidegen ùr kedveskedett neki akàr a munkahelyèn ès a szàmàt szerette volna meg elhìvni egy kàvèra..

Màskor nem vagyok fèltèkeny, de ilyenkor belül majd felfordulok ès a pulzusom is megvàltozik, nem gyengèn.

Szeretnèk ezen magamban vàltoztatni. Hogyan tudnek ezen valtoztatni? Meglehetősen rosszùl szoktam ilyenkor lenni. Mihez illetve kihez forduljak, mit csinaljak magammal hogy ne kèszìtsem ezzel ki magam?

(Kèrem ne csak azt ìrjàtok h menjek pszichològushoz, oda szerintem el is megyek titokban) Hàzilag mit tudok tenni a problèmàm ellen?


A vàlaszokat előre is köszönöm.



#oktalan fèltèkenysèg #fèltèkeny fèrfi #beteges fèltèkenysèg
2015. jún. 28. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ne légy féltékeny!
2015. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. Ìgy màr lènyegesen sokkal jobb!
2015. jún. 28. 15:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bízz a barátnődben, ahogy írtad a 3 év alatt nem adott okot féltékenységre, és mindenkit visszautasít, nyilván, mert szeret téged. Erre fókuszálj, hogy udvarolhat neki akárhány pasi, neki akkor is te kellesz és ennek oka van.


Tudom nehéz mondogatni, hogy ne féltékenykedj, azért szerintem kicsit mindenkiben ott van ez a dolog, van akinél elég kellemetlen módon mutatkozik meg van, aki tudja ezt kontrollálni. De a lényeg akkor is az, hogy bízz meg benne. :)

2015. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk azt nem értem, hogy a párodnak meg a társaságnak miért kell minden egyes alkalommal ezt kihangsúlyozni meg emlegetni...

Igen drágám, ma is elkérték ketten a számom, de én kib"szott ügyes kislány vagyok és nem adtam meg" :D

2015. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2. Vàlaszolò: Köszönöm. Jogos vàlasz. Bìzom èn, csak èntőlem nem nehèz jobbat talàlni, nem vagyok tùl nagy szàm. Az 3 ève nekem is magas rejtely, hogy egy ilyen fantasztikus làny mièrt van velem, mikor van hogy neha George Clooney klònok is bepròbàlkoznak, nem egyszerű anyagi hàttèrrel, aztàn mèg is èn.. Nèha hihetetlen, vagy nem tudom. (Èn a helyèben az emlìtettet valasztottam, volna es nem magamat, de Ő tudja.) :-) Remèlem egyszer majd nem unja meg, a lehetősèg kàbe 3-4 naponta adott. :-s Igyekszem jò fèrfi maradni, belül kìvül tovàbbra is. Akkor hàtha ìgy is marad minden.
2015. jún. 28. 16:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5: "nem nehèz jobbat talàlni, nem vagyok tùl nagy szàm"

Ne így állj hozzá, valamiért mégis csak veled van már 3 éve, és hidd el nem minden a külső, bármennyire is sok sértett önérzetű pasi fújja itt, hogy minden nőnek csak a külső számít, ez nem így van. Nyilván fontos, de a belső is éppannyira az.

Ne az számítson, hogy szerinted nem vagy nagy szám, a barátnődnek épp elég nagy szám vagy ahhoz, hogy már évek óta veled legyen és szeressen téged.

És tényleg ne görcsölj azon, hogy bármikor lecserélhetne, mert vannak tőled jobb pasik is, mert ezzel felemészted magad. Lehet hogy vannak jobb pasik, de ahogy írtál a barátnődről, szerintem egy értelmes lányról van szó, aki nem dobna el egy több éves kapcsolatot, csak mert vannak jobb pasik is a földön.

2015. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tokjo h elmondja en ugyanilyen vagyok, rengetegen probalkoznak napi szinten es ezt mindig elmondom a pasimnak es nem azert, h feltekenyye tegyem, hanem mert elkepesztonek tartom, h milyen furcsa emberek elnek ebben a vilagban:-))


Pont ezert sosem feltekeny, mert kerdes nelkul elmeselek mindent es eszembe sem jutna megcsalni ot:-)

2015. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sportolj es tobb onbizalmad lesz! Szexeljetek Sokat.
2015. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ecstasy_WIN válasza:
Először is hadd gratuláljak a már három éves kapcsolatodnak és annak, hogy még mindig ilyen jól megvagytok :) Tizenhat éves vagyok, úgyhogy még nincs sok tapasztalatom. De szerintem lehet, hogy meg kéne vele beszélned az ügyet. Nem jó, ha magunkba fojtunk bármit is, főleg nem, ha ilyen erős dologról van szó. Ha már ennek a megbeszélésénél tartunk, szerintem mindenképpen érdemes lenne megkérned, hogy ne meséljen neked ilyeneket. Nincs is értelmük, ha igazán bíztok egymásban, hiszen három év után csaknem kellenek ilyen bizonyítékok, hogy megmutassák a társad hűségét.Az is lehet, hogy mindezt azért mondja el, hogy valamennyire féltékennyé tegyen, de mivel ezt te nem mutatod ki, folytatja ezek mesélését. Mindenesetre te döntöd el, hogy mit teszel, de én mindenképp javaslom, hogy beszéljetek róla! :) 16/L
2015. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ecstasy_WIN válasza:
Mellesleg - most így olvasva a többi válaszod - ne becsüld le magad semmiképp! Az csak ront a féltékenységed állapotán! Próbálj meg azokra a tulajdonságaidra koncentrálni, melyeket a párod szeret benned és te is pozitívnak tartod őket! :)
2015. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!