Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelenleg mi okozza a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg mi okozza a kapcsolatotokban a legtöbb frusztrációt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Hogy nincs.
2021. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

3 hete ez okozta:

- nem dolgozik (nem is akar)

- minden lépésemet követni akarja

- nem vehetek fel akármit

- szapulta a környezetemben élőket

- kifogása van mindenre


Na, ezt meguntam :)

2021. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Csak reggel hajlandó szexelni, este mindig bealszik. Reggel is csak akkor, ha délutános, vagyis hetente 2-szer, max 3-szor...
2021. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Jelenleg valószínűleg az anyagiak, tekintve az extrém inflációt. Fél éve még középosztály voltál, ma a hónap végén számolgatod, belefér-e még egy bevásárlás.


Kapcsolaton belül meg nem is csak a kassza kezelése esetén mérvadó ez, hanem pl. hogy a hétvégén el tudtok-e menni fagyizni. Ja, nem tudsz, otthon ülsz, és mellesleg pizza helyett is májkrémes kenyér van. Keress másik munkát, vagy elválok!

2021. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

A relative igenytelenség a nők terén a pasiknak.


Hogy csupan heccbol is a párjaim siman leakasztanak mas nőt maguknak bárhonnan, azok a nők helybol fűzhetők és epekedve ugralnak nekik.(altalaban jo pasikkal járok)


Visszafele viszont nálam meg ez ugy nez ki hogy en borzalom ritka ha találok vkit aki tetszik es még bele is szeretek es plusz az viszonozva is lesz azaz szerelmes lesz a srác.

Mire ide eljutok kb 50 nyomi pancser gusztustalan fazont le kell epitenem. Mert ez a kínálat.

A legutobbi randin a srac teherfurgonnal jott kolbaszos szendvicset evett nekem meg szoszerint hányingerem lett. Randin. Vissza is rohantam a barátomhoz inkabb akivel szakitottam.


Minden exemnel ugyanez volt. Hogy ők pikk pakk találnak nőt, en meg olyat is csak baromi nehezen akihez egyáltalán hozza tudnék érni.



Ez okoz a kapcsolatba egyfajta hierarchiat, vagy tarsfuggoseget reszemrol.


Ha tele lenne a világ normalis potens Férfiakkal én usznék a boldogsagban.


Jelenleg ugy valasztok hogy sok pancser kozt VEGRE egy ertelmes es aki tetszik, es nem ugy hogy az ertelmesek helyesek tengerébol nekem Ő kell.

2021. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Csak a gyerekek jelentenek néha feszültséget, de az sem túl durva, mert egyetértünk a megoldásokban. Nekem szerencsém van, nem a párkapcsolat a feszültség forrása az életemben, könnyedén összeszokott páros vagyunk.
2021. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
jelenleg az oriasi tavolsag es az emiatti bizonytalansag az egesz jovonkre vetitve.
2021. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

A legtöbb helyen a pénz szokott lenni.


Ha nincs akkor azért. Ha van, akkor pont azért. Ha csak az egyik félnek van, akkor pedig "hanem sőt!"

2021. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Szexhiány.
2021. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Legjobban a mani, aztán az elképzelt "szupcsi kapcsik", amiknek köze nincs a valósághoz.
2021. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!