Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan alakult a kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakult a kapcsolatotok számottevően nagyobb anyagi különbséggel? Volt ebből adódóan konfliktus? Vagy csak szimplán nyomasztott?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze a párommal. Akármit rendelünk, vagy beülünk valahová, sosem hagyja hogy álljam a költségeket. Nem igazán tudom mivel viszonozni se, mivel szinte mindene megvan. Egyedül a háztartásából hiányoznak dolgok, de félek, hogy rosszul venné ki magát, ha pl. beállítanék egy serpenyővel vagy egy szép étkészlettel. Mert ez lejöhet úgy is, (főleg a szeretteinek) hogy már tervezem a beköltözésemet, amiről szó sincsen. (mert felvetült annak lehetősége, hogy a lakóhelyén állok munkába, de akkor mindenképpen albiba mennék v ha megoldható lenne, akkor autóval.)


Igazából ez az egy dolog, ami kicsit nyomaszt, hogy nem tudom mivel meglepni, mert amit konkrétan tudom, hogy szeretne, arra nincsen elég pénzem, főleg hogy saját autóra gyűjtök. Egyébként nincsen konfliktus, sem feszültség. Nem érezteti azt, hogy lenne bármiben is különbség közöttünk.


2021. júl. 17. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj problémát, ha nincs. Nyugodtan meglepheted apróbb dolgokkal is. Mondjuk tényleg ne serpenyővel, hanem pl. egy üveg minőségi borral, édeeséggel, vagy meghívod cukrászdába. Itt most a gesztus számít.
2021. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel értek egyet. A párod úriember. Visszaféle édességekkel, borral, esetleg pezsgővel mehet a kedvesség. Magadhoz is meghívhatod, úgy, hogy előtte főzöl, sütsz neki, és megleped az étellel.
2021. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Maximum finoman kérdezz rá, hogy nem kellene-e serpenyő, szokott-e főzni. Lehet nem is főz azért nincs.


De ha legközelebb átmész vigyél vacsit, süss sütit ezeknek jobban fog örülni, mint valami márkás ingnek.

2021. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
érdekes hogy itt mindig a férfinek van több pénze, látnék már olyan kérdést ahól a nőnek lenne több !
2021. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

" látnék már olyan kérdést ahól a nőnek lenne több !"

A nők felfelé házasodnak. Azért nem látsz ilyet, mert a nő lenézné a férfit ha kevesebbet keresne mint ő.

2021. júl. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. Azt hittem , a férfinak kell magát lenéznie és a nők nem néznek le..
2021. júl. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szexelj vele jó sokat.
2021. júl. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Mindenkinek más a szeretetnyelve. Derítsd ki, hogy az övé mi. Lehet, hogy őt azzal tudod lenyűgözni, ha kap egy üveg lekvárt, amit te főztél. (Feketeerdő lekvár, meggy csokival és rummal, isteni.) Vagy ha adsz egy jó tippet, hogy a kedvenc ingéből mivel jön ki a vörösbor folt.

Vagy ha készítesz neki valamit, ha jó a kézügyességed. Amiben látszik, hogy munka van és gondoltál rá.

Nem biztos, hogy ő annyira értékeli, ha veszel neki valamit.

2021. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A háztartásába ne vegyél semmit, mert azt fogja hinni, hogy fészekfoglaló vagy ! Apróságot vegyél ha venni szeretnél valamit, nem az összeg számít inkább az , hogy kedveskedsz neki. Bár az én volt pasim nem értékelte még azt sem, amikor beteg volt és vittem neki gyömbért, hogy csinálok teát neki. Azt kérdezte, hogy mit akarok a zellerrel ? Már vége a kapcsolatnak szerencsére !
2021. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!