Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én voltam a hibás a veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én voltam a hibás a veszekedésnél?

Figyelt kérdés

Én egy közös programmal kapcsolatban meggondoltam magam, végül nem akartam oda menni ahová a barátom, amin csúnyán összevesztünk telefonon. Ő x helyre akart menni, én y helyre (pontos helyeket nem fogok írni, mert nem ez a lényeg). Szinte mindig az van, amit ő akar. Én most ellent mondtam neki, persze normális hangnemben, amiből persze veszekedés lett. Azt mondta rám, hogy én mennyire szemét vagyok. Azt mondta, ha nem, akkor nem lesz közös életünk. Erre azt mondtam, hogy kész vége. Persze utána, nem így gondolta. Hívogatott, azt mondta ha nem vettem volna fel a telefont, képes lett volna oda jönni ahol a szüleimmel élek.

Azt mondta majdnem rosszul lett, miután ennyire felidegesítettem, és hogy ő csak a javamat akarja. Azt mondja ha azt mondta rám, hogy szemét volt, az csak azért volt mert én vesztem vele össze. Ha pedig szakítanék vele, abba belerokkanna, mert ő mennyire szeret engem. Lelkiismeret furdalásom lett, és belegyeztem abba, amit ő akar.


2021. aug. 2. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Egyrészt ez dedó, másrészt érzelmi zsarolás.
2021. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Egy általános mérgező jelenetet írtál le, szapulva, bűntudattal és önsajnáltatással játszadozva, majd édesgetve, mintha mi sem történt volna.


Nem ismerjük a kapcsolatot, de abból ítélve hogy annyit sem számít a szavad hogy egy helyet kiválassz, mert rögtön balhé lesz, nem lehet valami egészséges.

2021. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az, de most szerettem volna az én akaratom is teljesülne.
2021. aug. 2. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten, ennek semmi köze normális párbeszédhez. Ma ide mentek, holnap oda, és az egész hisztit el lehetett volna kerülni.
2021. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem beszéltem vele csúnyán, ő meg rám vágta a szemét jelzőt, meg hogy én semmibe veszem őt.
2021. aug. 2. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne, hogy most elfelejtenéd a pasidat örökre, de úgysem fogod. Ahogy a 2.kommentelő megírta, ez egy mérgező ember/kapcsolat. Én is ezt mondtam, hogy ez érzelmi zsarolás, manipuláció, stb. Éltem ilyenben. Lehet, hogy neked ez még apróság, de hidd el, minél tovább játszod ezt vele, annál jobban fog fájni. Teljesen el fog nyomni. Ez egy hatalmas piros zászló.
2021. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy zsarnok, erőszakos ember. Az se kizárt, hogy pszichopata. Én a helyedben szakítanék vele.
2021. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Biztos jó, hogy leural téged?


Exem is ilyen volt, mindig az volt, amit ő akart, persze úgy adta elő, hogy csak nekem akar jót. Hiszen én nem vagyok elég érett és önálló ahhoz, hogy tudjam, mi a jó nekem, mi tesz engem boldoggá. De igen is, tudok ezekről magam is dönteni, és nem kötelező azt szeretnem, amit ő mond.


Érdekes, hiába akart jót, amióta szakítottam vele, sokkal kiegyensúlyozottabb életet élek.

2021. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" szerettem volna az én akaratom is teljesülne"


A szóhasználatodból ítélve ti egy erdekérvényesítés mentén műkődtök.

Nem arról kell szólnia hogy a másikat gogy tudom leuralni,vagy számolgatni,hogy mikor mennyit akart ő,vagy én.

Mekkora trafedia hogy nem mentetek oda ahova ő -akart-menni?Mekkora vesztesség?

Semekkora.A lényeg az együttlét kellemes legyen.

Tul görcsős az egész.

Meg kell tanulnotok lemobdani dolgokról a masik javara.És ezt úgy,hogy semmiféle indulat vagy düh,hiszti ne maradjon utánna.

Ez egy gyerekes viselkedés,és nem felnőttekhez méltó.

2021. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!