Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Figyelgetem a párom. A hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelgetem a párom. A hozzám szóló témái zavarnak nagyon. Most ő engem komolyan vesz vagy nem?

Figyelt kérdés

Kezs feltunni a kaocsolatomban az, hogy alapvetoen én inditok témát engem foglalkoztatnak dolgok en akarok ezt azt megbeszélni, én kezdeményezek csak mélyebb tartalmasabb beszélgetéseket. Habár mindenbe belemegy reagál de gyakorta megesik hogy nem indokolja a válaszokat a kerdeseimre. Csak mert nem és kész. Ha kerdem miert. Mert nem.pont. ez a valasz.



Na így egy kicsit átmentem passzivba azaz teret hagyok neki ő inditson témát.


Es itt jön ami engem frusztral. A témái semmi más, csak:

- a szex (mikor mivel hogyan csinaljuk miket fantazial nedvesedem e epp meg stb)

-beteges féltékenykedései(ami hatalmas stressz neki is nekem is)

-pár szoban elmondja a napját (otthon volt, vagy volt a csaladjanal, vagy mosott, kb egyetlen mondat egy haverrol es ilyen bazi nagy semmik mintha vele egesz nap kb semmi nem tortent volna)ezek feluletes beszelgeesek nem ragadta meg semmi, nincs mélysége a dolgoknak, nem gondolkodik el semmin nem agyal nem filoz nem fűz semmit tovabb semmin csak kb annyik mintha azt mondanam lementen a boltba.(mintha valami szomszeddal beszelgetnék akár semmi maganjellegu nincs benne feluletes tarsalgas)


-időjárás, egészség, edzés (megint mintha egy szomszeddal beszélgetnék megint semmi magánjellegű)



Szoval teljesen olyan érzést kelt bennem hogy amiket velem megoszt azt valojaban mindenkivel barkivel megoszthatha pl az idojaras. A szex tema az egyetlejln talan ami kizarokag parkapcsolati. Azaz mas csajokkal nem beszelget arrol hogy melyik vibratort kene megvenni.

-nem beszél jövőről tervekrol velem, max annyit hogy nyitott az osszekoltozesre (de nalunk bonyolult megvalositani igy nem folyunk bele jobban. Egyszeruen nincs penzem es ennyi. Kár ezen vetyengeni)



Kezd olyan erzesem lenni mintha se lelki társnak se barátnak se társnak se a párjának nem venne, akivel megosztaná a belső dolgait esetleg vívódásait, hanem mintha teljesen önálloan lenne csak az életben.


Es marhára zavarnak az ilyen válaszai neha hogy "mert nem. Es kesz" mintha közöm nem lenne a gondolamenetéhez hogy miert nem!


Mindemellett befolyásolhato. Azaz az én gondolataimra reagál (de a miertekre tivabbra sem),ha szeretnék valamit akkor agyal rajta, vagy nyújtja vagy nem, de foleg szexben bármit megadna arra meg kimondottan kivancsi en mikrol fantáziálok, ha akarok visz a haverjaihoz stb ha nem akk nem, mintha en lennék a mizgatorugo CSAK.


De mondta is már a kapcs elején hogy ő olyan befogado, hagyja a sodrást, akarhatok bármit (pl ha komoly kaocsolatot akarok akk legyen az), nyugodtan mondjam, ő nyitott. De arra is ha szakitanék. Akkor a reakcioja ha en ezt akarom..akkor ezt akartam.sajnálja de en dontok.


Ugyanakkor ez miatt a nagy elfogadása(sultgalamb) miatt en soha nem látom ő merre tartana, mi motiválja a kapcsolatban.



Magyaran egy pasinak tenyleg annyi elég egy nővel egy parkapcsolatban hogy kaja meg p.nci legyen es ez teljesen kielégito nekik???

Egy tartalmatlan üresnek érzem őt valahogy ami azt az érzést kelti bennem hogy kvazi a senkije vagyok. Nem vok társa partnere akivel egyutt evez akivel a gondjait megbeszéli akire szuksege van.

Neki nincs szuksege ilyen tekintetben a masikra teljesen onallo megoldja ha van is a lelki nyavajáit tökegyedul is, mindent megold feldolgoz megcsinal. A nő csak egy plusz az eletben de nem szükségszerű!!!

Es ebbol jon nekem a kovetkeztetes is hogy akkor az is mindegy hogy A val B vel vagy C vel jár éppen!!


Mindent osszevetve mintha egy faemberrel jàrnék akinek kell a kaja a p.nci meg akit félt a más hímektol de betegesen, es ennyit jelentek csak.



#önálló srác
2021. aug. 4. 07:59
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
*kezd feltűnni a kapcsolatomban
2021. aug. 4. 08:00
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Jaj istenem... félig se olvastam és elég is volt, nem értem miért nem lehet röviden leírni mi a baj.
2021. aug. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

És én csupán csak ezzel az egy kérdésemmel is már többet gondolkodom mint ő. Neki soha nincsenek gondolatai a fentieket leszamitva, vagy ami nagy esélyes nagyon is vannak csak velem mint nővel(társa parja)nem osztja meg.


Hogy lehet ilyen feluletesen élni??hogy idojaras a legfontosabb tema??

2021. aug. 4. 08:03
 4/30 A kérdező kommentje:

Egymondatban


Olyan mintha a párom egy üres ember lenne gondolatok nelkul.

De nagyon nem az. (Rendkivul szocializalt cegvezeto mindenhiva vannak kapcsolatai kvázi tartalmas az elete),de en mint párja annyit kapok:szex, feltekenyseg, idojaras.

Es ebben kimerult.

2021. aug. 4. 08:06
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

"Magyaran egy pasinak tenyleg annyi elég egy nővel egy parkapcsolatban hogy kaja meg p.nci legyen es ez teljesen kielégito nekik???"


Nyilván elég nekünk, hisz egy homogén massza vagyunk, véletlenül sincs személyiségünk, meg az ilyen sületlenségek...

[Sarcasm]


Gyakoris besavanyodott emberek szerint: igen.

Normálisabb pasiknak: Nagyon nem.


Ha nem tudod ezeket tényleg megdumálni vele, akkor ne kínozd magadat mellette... Sorry

2021. aug. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%
Ő egy mondatban kommunikál te meg egyhuzamban árasztod magadból a hülyeséget, ez se jobb. Nem kell mindent túlagyalni állandóan. 🤷‍♀️
2021. aug. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

6: De ha nem passzolnak (direkt nem szintet írok!) kommunikációs téren össze, akkor van értelme, őszintén? :)


Ok, én már kaptam meg azt soxor, hogy beszélni tudok, nem is keveset. Xd

De ha az egyik félnek tökre igénye van arra, hogy ad-abszurdum mélyebb témákról is beszélgessen és a masik ebben nem partner, akkor az minden, csak nem harmónia. Olyan párt kell találni, akivel ebben is legalább részben passzolsz a másikhoz, nem? :)

2021. aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Én végig olvastam. Kérdező, ő ilyen ember. Maga is elmondta neked az elején. Nem szeret téged igazán, hiszen ha komolyat akarsz az is jó, ha szakítani akarsz, az is jó. Őt nem érdekli. Az ilyen férfinek a nő csak egy kellék, egy tartozék. Kaja, szex, laza időtöltés. Nem te vagy a legjobb barátja, a veled töltött felületes, felszínes időt meg mással is eltöltheti. Ne légy szomorú, ez nem téged jellemez, hanem őt! Olyan férfit kéne keresned, akivel jól el tudsz beszélgetni, akivel szinte repül az idő és várjátok már a következő találkát. Nem (csak) a szex miatt, hanem az együtt töltött minőségi idő miatt is. Én szakítanék vele és olyat keresnék aki engem EMBERILEG is megbecsül, sokra tart. De ezt neked kell eldöntened, jó-e így.
2021. aug. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
49%

mint egy szobanoveny. kepzelem, milyen ceget vezethet igy, lol. ha ennyire ‘uresnek’ tartod es idegesit, miert vagy vele egyutt? en nem tudnek egy olyan emberrel egyutt lenni, akit butanak es gondolatok nelkulinek tartok.


VAGY az is lehet, hogy o csak introvertaltabb, zarkozottabb es baromira noncs kedve az ilyen hangzatos, nagyon deepnek beallitott, de valojaban nevetseges temakhoz. mi itt csak a te nezopontod ismerjuk.

2021. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit írogatsz itt, akkor nem csodálom, hogy nem beszél veled:)
2021. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!