Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Figyelgetem a párom. A hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelgetem a párom. A hozzám szóló témái zavarnak nagyon. Most ő engem komolyan vesz vagy nem?

Figyelt kérdés

Kezs feltunni a kaocsolatomban az, hogy alapvetoen én inditok témát engem foglalkoztatnak dolgok en akarok ezt azt megbeszélni, én kezdeményezek csak mélyebb tartalmasabb beszélgetéseket. Habár mindenbe belemegy reagál de gyakorta megesik hogy nem indokolja a válaszokat a kerdeseimre. Csak mert nem és kész. Ha kerdem miert. Mert nem.pont. ez a valasz.



Na így egy kicsit átmentem passzivba azaz teret hagyok neki ő inditson témát.


Es itt jön ami engem frusztral. A témái semmi más, csak:

- a szex (mikor mivel hogyan csinaljuk miket fantazial nedvesedem e epp meg stb)

-beteges féltékenykedései(ami hatalmas stressz neki is nekem is)

-pár szoban elmondja a napját (otthon volt, vagy volt a csaladjanal, vagy mosott, kb egyetlen mondat egy haverrol es ilyen bazi nagy semmik mintha vele egesz nap kb semmi nem tortent volna)ezek feluletes beszelgeesek nem ragadta meg semmi, nincs mélysége a dolgoknak, nem gondolkodik el semmin nem agyal nem filoz nem fűz semmit tovabb semmin csak kb annyik mintha azt mondanam lementen a boltba.(mintha valami szomszeddal beszelgetnék akár semmi maganjellegu nincs benne feluletes tarsalgas)


-időjárás, egészség, edzés (megint mintha egy szomszeddal beszélgetnék megint semmi magánjellegű)



Szoval teljesen olyan érzést kelt bennem hogy amiket velem megoszt azt valojaban mindenkivel barkivel megoszthatha pl az idojaras. A szex tema az egyetlejln talan ami kizarokag parkapcsolati. Azaz mas csajokkal nem beszelget arrol hogy melyik vibratort kene megvenni.

-nem beszél jövőről tervekrol velem, max annyit hogy nyitott az osszekoltozesre (de nalunk bonyolult megvalositani igy nem folyunk bele jobban. Egyszeruen nincs penzem es ennyi. Kár ezen vetyengeni)



Kezd olyan erzesem lenni mintha se lelki társnak se barátnak se társnak se a párjának nem venne, akivel megosztaná a belső dolgait esetleg vívódásait, hanem mintha teljesen önálloan lenne csak az életben.


Es marhára zavarnak az ilyen válaszai neha hogy "mert nem. Es kesz" mintha közöm nem lenne a gondolamenetéhez hogy miert nem!


Mindemellett befolyásolhato. Azaz az én gondolataimra reagál (de a miertekre tivabbra sem),ha szeretnék valamit akkor agyal rajta, vagy nyújtja vagy nem, de foleg szexben bármit megadna arra meg kimondottan kivancsi en mikrol fantáziálok, ha akarok visz a haverjaihoz stb ha nem akk nem, mintha en lennék a mizgatorugo CSAK.


De mondta is már a kapcs elején hogy ő olyan befogado, hagyja a sodrást, akarhatok bármit (pl ha komoly kaocsolatot akarok akk legyen az), nyugodtan mondjam, ő nyitott. De arra is ha szakitanék. Akkor a reakcioja ha en ezt akarom..akkor ezt akartam.sajnálja de en dontok.


Ugyanakkor ez miatt a nagy elfogadása(sultgalamb) miatt en soha nem látom ő merre tartana, mi motiválja a kapcsolatban.



Magyaran egy pasinak tenyleg annyi elég egy nővel egy parkapcsolatban hogy kaja meg p.nci legyen es ez teljesen kielégito nekik???

Egy tartalmatlan üresnek érzem őt valahogy ami azt az érzést kelti bennem hogy kvazi a senkije vagyok. Nem vok társa partnere akivel egyutt evez akivel a gondjait megbeszéli akire szuksege van.

Neki nincs szuksege ilyen tekintetben a masikra teljesen onallo megoldja ha van is a lelki nyavajáit tökegyedul is, mindent megold feldolgoz megcsinal. A nő csak egy plusz az eletben de nem szükségszerű!!!

Es ebbol jon nekem a kovetkeztetes is hogy akkor az is mindegy hogy A val B vel vagy C vel jár éppen!!


Mindent osszevetve mintha egy faemberrel jàrnék akinek kell a kaja a p.nci meg akit félt a más hímektol de betegesen, es ennyit jelentek csak.



#önálló srác
2021. aug. 4. 07:59
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Ő nem az a típus aki csal. Hanem aki cserél. De igen tudja hogy a masikat is megunja így nem cserél ill az neki nem fontos. Csak max ha en elhagyom. Eléggé tapasztalt.mindent kiprobalt már.


A nő valoban olyan, mintha csak kellék lenne.


Akkor szóval ott tartunk ha nekem ez tetszik, tetszik, ha nem akkor lehet menni.

Ilyen faék egyszeruen.:(

2021. aug. 4. 09:09
 22/30 A kérdező kommentje:

19 ha nem a párom lenne, egyszeruen nem lenne velem. Nem járnánk nem lenne kapcsolat fel se venné nekem a telefont.



20 nem arrol van szo hogy a tarsadomban extrovert kaocsolatban meg intro. Hanem kapcsolatban introvertnek TŰNIK pedig extrovert.

Kaocsolatban annyit mesel magárol pl este mintha egesz nap csak 2 emberrel beszelt volna maximum. Nem oszt meg semmit.


Ugy adja elő hogy ő képes kizárni mindenkit is egy egy lelki válságban is. Azaz nem kell neki se barat se család senki bármit is megbeszélni feldolgozni.

Ilyen még egy introvertnél se létezhet amit Nekem eload.


Nincs olyan ember sztem az egesz foldon akinek annyi lenne a napja hogy mos pl.es ennyirol beszelhet csak mert semmi mas nincs.

Neki meg plane. Millio az ismerettsegi kore is.bárkit visszamenoleg 20 evre lecsekkol ha akar.

Rolam is minden infot begyűjtött mindent amit el se mondok. De még a tinikoromrol is mindent tud. Ettol attol amattol amiket nem mondtam el.


Szoval hagyjuk már ezeket hogy ő aha mos csak.

2021. aug. 4. 09:18
 23/30 anonim ***** válasza:
51%

Ilyenkor kell a gyakori nepenek eloszedni egy uveg szilvapalinkat, aztan minden hianyzo vesszonel bekuldeni 5 centet belole, aztan 2 napig szundi....



37F incel

2021. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Sulijaim munkahelyem.mindent lecsekkolt. A volt főnökeim is ismeri. Azt is kulfoldon mikor mit csinaltam.

Ha semmit nem mondok el is nyitott konyv vagyok.

Aztan meg nekem eloadja magát introvertnek hogy amugy ő otthon van nem csinal semmit a cégét figyeli csak.


23 nekem kene az a szilvapalinka sztem.

2021. aug. 4. 09:27
 25/30 anonim ***** válasza:
MEgirtak mar korabban, de kiemelem. Ennek a fickonak az EQ-ja a 0-at kozeliti, azt nehez megitelni, hogy alulrol, vagy felulrol. Ilyennel egyuttelni felesleges, mert nulla erzelmet produkal, semmit nem ad vissza, ahogy tapasztalod is. Ebbe a kapcsolatba te beleteszed magad erzelmileg, o meg huvos marad, maximum a penzevel kompenzal. Nem fog megvaltozni. Azt se gondolom, hogy olyan sokat jelentenel neki, ha barmikor csereszabatos vagy egy masik pinara. Ha a penzere utazol, akkor mindketten megtalaltatok a szamitasotok. Ha nem, akkor neked nincs helyed ebben a kapcsolatban.
2021. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Ezen vérig sértődne
2021. aug. 4. 16:11
 27/30 anonim ***** válasza:
51%
Jól fogalmaztál. Ez az ember pasi, nem pedig FÉRFI. Döntsd el pasit akarsz vagy FÉRFIT.
2021. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Ő Az.

Lehet en nem találom csak hozzá az utat

2021. aug. 4. 17:37
 29/30 anonim ***** válasza:
Kit erdekel, hogy megsertodne? Engem nem. Teged igen. Kettonk kozul te vagy az, aki pazarolod FELESLEGESEN az energiadat. Ha ez egy normalis parkapcsolat lenne, akkor persze jol allsz hozza. De arra mar te is rajottel, hogy mintha nem ez lenne a nagykonyvben megirva. Innentol mar csak rajtad mulik, hogy mit cselekszel es milyen jovod lesz. Vagy a pasiddal maradsz, vagy szakitasz, de az egyik mellett landzsat kell tornod. Aztan pedig megbirkozni azzal, ami a dontesed kovetkezmenye. Megsugom, hogy nem a szerelem merteke hatarozza meg egy kapcsolat hosszat, hanem a ket fel hozzaallasa. Az ove kb a nullaval egyenlo, ugyhogy addig tart, amig be nem dobod a kulcsot. A postaladaba.
2021. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
27-es vagyok. Ha neked ez a FÉRFI, akkor mit panaszkodsz?
2021. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!