Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki kezdeményezi jobban a szexet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kezdeményezi jobban a szexet?

Figyelt kérdés

A párom azt mondta nem érzi magát vonzónak fél hogy találok mást vagy van már más is.. Pedig úton van a gyerekünk is.

Csak azt mondja ő férfi és néha neki is jól esne ha látná rajta hogy én is akarom vagyis én indítom el. Csak őszintén én sosem voltam olyan típus gondoltam úgy megy ez hogy el kezdünk csókolózni aztán úgyis tudjuk mit akarunk.

De nem akarom hogy emiatt úgy érezze megcsalom az nekem nagyon fáj.

Szóval nálatok hogy kezdődik mi a normális? Én olyan nehezen tudom magam elképzelni hogy rámászok meg ilyenek.


2021. aug. 5. 09:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam hogy megcsókolom, puszilgatom, simogatom, és adja magát a helyzet, hogy mit is akarok.
2021. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
18%
te lehet.amugy a nők kezdeményezők.te nem.ezért zavarja hogy nem kivánod.ami érthető a részéről.
2021. aug. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de engem nem kell agyon dícsérni. Az viszont egy férfinak is jól esik a párjától, ha mondja neki, hogy jól áll rajtad ez a póló vagy jaj de kedves voltál. Vagy egy puszi után odasúgni, hogy szeretlek. Csak példák. Csak apró szavak, célzások elegendőek!
2021. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi tart vissza attól, hogy átöleld hátulról, belesúgd a fülébe, hogy kívánlak, odabújj hozzá a kanapén, vagy csak elkezdd simogatni az ágyban? Nem olyan bonyolult.
2021. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk változó. Én is, ő is szoktunk kezdeményezni.


Néha romantikus oszebujas, néha pedig a következők:


- rögtön fogdosás a konyhában pl (tehát nem a megszokott ágy)

- bemegyek mellé mikor zuhanyzik és "letámadom"

- reggeli ébresztés : csók, majd egy kis orál aztán ami jön 😁


Ezenkívül mindig dicsérem, ha alsógatyában van vagy meztelenül, akkor megjegyzem, hogy szexi vagy csak rákancsintok, megsimogatom.


Szerintem fontos, hogy ha nem is mindennap van szex, de erre utaló megjegyzések, erintesek fenn tudják tartani a vágyat.


Ez gyerek mellett még fontosabbá válhat.

2021. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Hát elég visszahúzódó típus vagyok meg nehezen mutatom ki az érzelmeim.

De szoktam mindig bújni hozzá ölelni mondani hogy szeretem őt sőt dicsérni is sokat is.

Gondoltam pont igen hogy ezek elegek hozzá. Mármint hogy úgy lássa és érezze magát.

2021. aug. 5. 09:54
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?


Nálunk a férjem olyan, mint te.

Nála kB 4-5 év volt, mire eljutottunk oda, hogy lazán megfogja a fenekem, vagy a mellem, előtte kis nyuszi volt :)


5 voltam

2021. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb. egyformán kezdeményezünk, de ehhez az is kell, hogy a szexuális étvágyunk egyforma legyen. Különböző libidóval nehezen lehetne megoldani. Van, hogy csak egy kis kényeztetés, vagy gyors menet, kinek mihez van kedve, ő pl. férfi létére kifejezetten szereti a hosszú, lassú szeretkezéseket, így ő inkább ezeket kezdeményezi, én meg a gyors "mostazonnal"-okat :)
2021. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
36%
rosszul gondoltad.ez édeskevés egy ffinak.f
2021. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sajnos nem elég! Az fontos hogy mondod neki, fontos hogy oda bujsz. Ez az intimitás. De más a mondás, és más a tettek. Képzeld el ezt fordítva. Mondaná hogy szeret, meg megdicser, meg oda bújik, de nem kezdeményeznek soha. Egy idő után a szavak elveszítik a hitelességüket, ha tették nincsenek mögötte. Saját életemben ugyan ez a probléma most. Mondja, de nem kezdeményez. Ha rajta múlna, havonta- másfél havonta lenne csak valami. És egy idő után ebbe mi férfiak is bele tudunk fáradni. Megunjuk. Úgy érezzük hogy nem vagyunk elég jók. Majd ne adj isten jön egy nő, akár munkahelyen akár bárhol aki kicsit figyelmes velünk, esetleg még kacérkodik is, és mi férfiak többet gondolunk a dologba, és újra azt kezdjük érezni, hogy valakinek fontosak vagyunk. Ebből jön az hogy a párunkkal egyre kevesebbet kezdeményezunk, majd pedig jön amit senki sem szeretne. Egyik fél félre fog menni. Vagy mi mert van valaki aki megadja a hiányzó pluszt, vagy a nő mert úgy érzi nincs már együttlét és ő neki is szüksége van rá, de a párján már nem látja a tüzet. Ez nem törvényszerű, de nagyon sok kapcsolat az ismeretsegembe ezért ment tönkre, mert az egyik fél nem mutatja ki testileg is a másiknak. És itt ne jöjjön senki a libido mértékéről. Egy kapcsolatban igen is erőt kell vennem magamon, hogy a párom jól érezze magát, mert ha a párom jól érzi magát én is jól fogom...
2021. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!