Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki kezdeményezi jobban a szexet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kezdeményezi jobban a szexet?

Figyelt kérdés

A párom azt mondta nem érzi magát vonzónak fél hogy találok mást vagy van már más is.. Pedig úton van a gyerekünk is.

Csak azt mondja ő férfi és néha neki is jól esne ha látná rajta hogy én is akarom vagyis én indítom el. Csak őszintén én sosem voltam olyan típus gondoltam úgy megy ez hogy el kezdünk csókolózni aztán úgyis tudjuk mit akarunk.

De nem akarom hogy emiatt úgy érezze megcsalom az nekem nagyon fáj.

Szóval nálatok hogy kezdődik mi a normális? Én olyan nehezen tudom magam elképzelni hogy rámászok meg ilyenek.


2021. aug. 5. 09:22
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Hát nekem tetszik nyilván előző kapcsolatomban is ugyanez volt vagyis még rosszabb ott nem mertem hangot kiadni sem annyira szégyelltem magam.

Néha úgy érzem mintha valaki figyelne szóval elég fura megmagyarázni. De sokszor vagyok úgy pl hogy akarom őt de mondja hogy fáradt és akkor nyilván be sem próbálkozom pedig azt mondja az nem baj megteszi nekem akkor is mármint ez utólag derült ki.

Lehet csak akkor a gátlásaimat kellene leküzdeni.

2021. aug. 5. 16:53
 22/35 anonim ***** válasza:
31%
21-es Hiszen a férjed.. Semmi okod előtte gátlásosnak lenni! Nem mondom, hogy minden nap, de ha csak rámarkolsz a fenekére, vagy végigsimítasz a farkán, ha éppen hangulatod van, az nem kellene, hogy zavarba hozzon.
2021. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
17%
22-es! 😂😂😂 Nekem még életemben sem volt olyan nőm, aki ne lett volna gátlásos, vagy kezdeményezte volna a szexet. A jelenlegi is bekulcsolja a fürdőszoba ajtaját ha zuhanyzik. Ha mezrelenül akarom látni, a kulcslyukon keresztül kell kukkolnom. 39 éves nőről beszélek, akivel együtt élek.
2021. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
23-as Akkor ajánlom, hogy keressetek neki pszichológust. Én legutóbb 1 szál combfixben szexeltem totál fényben.
2021. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
52%
Jó, de te biztos egy tökéletes testű 22 éves bombázó vagy!
2021. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
37%
25-ös Majdnem. 45 éves vagyok, és 22 évesen sem voltam bombázó, utoljára gimnáziumban sportoltam, annyi a pozitív, hogy nincs súlyfeleslegem.
2021. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
52%
Szóval akkor is jól nézel ki!
2021. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
27-es Dehogy. Csak tisztában vagyok vele, hogy mi izgat, nem beszélve arról, hogy mi őt, és ez oda-vissza működik. Ez nem a tökéletes testen múlik, hanem, hogy egymásnak akarunk örömöt okozni.
2021. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Ezt előbb kellett volna, még gyerek előtt helyre tenni. Az meg, hogy azt feltételezi, hogy te csalod meg, holott te vagy a gátlásos és a helyzet is azért van, egy vicc. Mindenki magából indul ki.
2021. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

2 éve.

Hát mert neki egy kollégája mondja hogy a barátnője mennyire akarja mennyire kezdeményez mindig.. Szóval ebből jött most.

Hát tudja ő pedig jól hogy gátlásos vagyok mindig sötétben csináltuk az elején már most az sem mert akkor is azt mondta hogy biztos ő nem vonzó nekem és nem akarom őt látni.

Szerintem neki is van önbizalom hiánya.

2021. aug. 6. 13:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!