Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki kezdeményezi jobban a szexet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kezdeményezi jobban a szexet?

Figyelt kérdés

A párom azt mondta nem érzi magát vonzónak fél hogy találok mást vagy van már más is.. Pedig úton van a gyerekünk is.

Csak azt mondja ő férfi és néha neki is jól esne ha látná rajta hogy én is akarom vagyis én indítom el. Csak őszintén én sosem voltam olyan típus gondoltam úgy megy ez hogy el kezdünk csókolózni aztán úgyis tudjuk mit akarunk.

De nem akarom hogy emiatt úgy érezze megcsalom az nekem nagyon fáj.

Szóval nálatok hogy kezdődik mi a normális? Én olyan nehezen tudom magam elképzelni hogy rámászok meg ilyenek.


2021. aug. 5. 09:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Akkor nappal még sosem szexeltetek? Vagy ezt hogyan kell elképzelni?


Tényleg nem akarok rosszat, főleg, hogy már terhes vagy, de ilyen szexuális élettel nehéz sok jót remélni a jövőre.


Alapos beszélgetés kellene és elkezdeni fejleszteni a dolgokat lassanként, kiprobalni ezt-azt.

2021. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

De igen csak lehúzott redőnnyel.

Hát ő tudta ki vagyok. Sőt azt mondta az tetszett meg neki bennem szóval és még így is miatta próbálok változni csak ha beszél velem nyilván nem akarom őt elvesziteni emiatt.

2021. aug. 6. 14:18
 33/35 anonim ***** válasza:

De egyébkent te nem is vágysz egy felszabadultabb, gatlasoktol mentes szexuális életre?


Mert érthető, hogy ilyen vagy, de nem is szeretnél alakulni?

2021. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Szakembert is próbálok keresni csak nincs a közelben sajnos olyan helyen lakom a baba miatt meg km-eket buszozni necces.
2021. aug. 6. 19:37
 35/35 anonim ***** válasza:

Szerintem a ti kapcsolatotokban ennél nagyobb baj lehet! A te szégyenlősséged egész pontosan mutatja, hogy nagyon nem vágysz más emberre, az, hogy neki ez nem világos, az probléma.

A qurva gáz ott kezdődik, hogy terhesen ilyen kérdéseket tesz fel b+ nyilván vonzó vagy, ha lefeküdtünk, sőt amennyiben nem védekeztünk akarok tőled gyereket.. 2 teljesen felelőtlen, és meggondolatlan ember találkozása, garantált szenvedés egész életetekre.

2021. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!