Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki kezdeményezi jobban a szexet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kezdeményezi jobban a szexet?

Figyelt kérdés

A párom azt mondta nem érzi magát vonzónak fél hogy találok mást vagy van már más is.. Pedig úton van a gyerekünk is.

Csak azt mondja ő férfi és néha neki is jól esne ha látná rajta hogy én is akarom vagyis én indítom el. Csak őszintén én sosem voltam olyan típus gondoltam úgy megy ez hogy el kezdünk csókolózni aztán úgyis tudjuk mit akarunk.

De nem akarom hogy emiatt úgy érezze megcsalom az nekem nagyon fáj.

Szóval nálatok hogy kezdődik mi a normális? Én olyan nehezen tudom magam elképzelni hogy rámászok meg ilyenek.


2021. aug. 5. 09:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is kicsit szégyenlős vagyok ebben, én szimplán csak van, hogy megkérdezem, hogy nem szexelünk? Tudom, ez nem valami vad meg szexi, de nekünk nincs ebből gond. :D
2021. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatunk elején férfiként 90%, a párom 10%. 20 év együttélés után a párom 70% és én 30%. Az ismerősi körömben is jellemző ez tendencia, az elején a férfi kezdeményez többet és ahogy telik az idő úgy kiegyenlítődik vagy a nő veszi át az irányítást, főleg ahol gyerek is van. Van olyan baráti házaspár ahol szinte 100% férfi, mondjuk az a férfi nagyon domináns személyiség és nagyon szex centrikus.
2021. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
A férjem kezdeményez többször.
2021. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Nálunk én kezdeményezek 100%-ban. Ha rajta múlna, sosem szexelnénk, bár őt nem is érdekli az egész.


F.

2021. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól értelmezem, várandós vagy és ebben az állapotodban is azt feltételezi rólad, hogy megcsalod? Nem érzed ezt némileg sértőnek?
2021. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

De nyilván rosszul esik megértem hogy én vagyok terhes és nem érzem magam vonzónak mert nyilván nagy has fáj mindenem sok panaszkodás stb. És én mondanám hogy ő keres mást vagy valami de eszembe se jutna hogy ő megcsal. Persze hogy fáj..

És akik így írják férfiként hogy ők kezdeményeznek nem is teszitek szóvá a párotoknak?

2021. aug. 5. 13:26
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nekem nagyobb a szexuális étvágyam,pedig no vagyok. Korábban az összes partneremmel kb megegyezett,most nekem több. Kicsit nehéz, de különben annyira rendben működik minden, hogy ebben hajlok a kompromisszumra.


23 no

2021. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
35%
Az a normális ha néha a férjed is látja rajtad hogy kívánod őt. Felnőtt létedre elég szánalmas hogy fapofával szexelsz és egyszer sem mondod a párodnak hogy szereted, kívánod, stb.
2021. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Hát nem fapofával azt már leküzdöttem a szomszéd rá a tanú. :'D Azért mindig mondom neki hogy nekem ő a férfi dicsérem is őt sokszor nyilván a szeretlek is elhangzik.

Csak ez a kezdeményezés inkább hogy én is akarom nem csak ő.

2021. aug. 5. 15:36
 20/35 anonim ***** válasza:
66%

Akinek tetszik a másik, az szexelne is vele. Aki azt mondja hogy a párja inaktív, ott az van, hogy nem tetszik neki annyira hogy minden percben rámenjen.


Voltam mindkét oldalon már.

2021. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!