Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Senkit nem érdekel kik vagyunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senkit nem érdekel kik vagyunk?

Figyelt kérdés

Kezdem úgy érezni, hogy az embereket nem is érdekli igazán az, hogy mi kik vagyunk, sokkal inkább csak az érdekli őket, hogy mit tudunk nekik adni, amire nekik szükségük van.


Kapcsolati szinten tapasztaltatok hasonlót?


f


2021. aug. 5. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
nem.
2021. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az utolsó exem az érdekelte, hogy elég jól nézek ki tehát lehet velem villogni, vagy bármire kapható vagyok az ágyban mert neki pont egy bevállalós csajra van szüksége. Amikor megtudta mennyi félretett pénzem és fizum van, egy darabig mintha komolyan vett volna. De utána jött a házi rabszolga szerep, gyereket akart tőlem a végén. Nagyon hülye voltam, hogy hagytam magam.
2021. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mindig olyan nőkkel voltam kapcsolatban, akik nem érdekből voltak velem. Szelektálj jobban, kérdező.
2021. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen egyetértek . Persze van kivétel, csak nehéz megtalálni.


Ez van, ilyen a világ.

2021. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Te mit nézel amikor egy Nőrőp eldontod, hogy akarsz e vele avagy sem? Hogy mit tud nyujtani egy kapcsolatban!

Ha nem így lenne, jó lenne egy duci nő ks

2021. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem érdekel ki vagy kérdező ;)


Sok ember érdekel ki ő, mi ő? Csak nehezen tudok kérdezni, nehogy rosszat kérdezzek. Így meghagyom, p mások meséljenek magukról

2021. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Mi a fő kérdésed, problémád?
2021. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!