Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harom eve van baratom jol meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harom eve van baratom jol meg vagyunk es megis mas erdekel mit tegyek keruljem el vagy vagjak bele?

Figyelt kérdés
Harom eve parkapcsolatban elek minden rendben mig be nem jott egy fiu a kepbe,ugy erzem h kell nekem de megsem hagynam ott erte a baratomat,hisz hiaba probalnam meg vele nem lenne tartos mert nem szeretem csak vonzodom hozza,mit tegyek,
2014. máj. 27. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Háááát a barátodat ha nem zavarja szexelj vele. De elég valószínű, hogy zavarná. (meg is kérdezheted róla)

Nyilvánvalóan ha ő ezt nem engedi meg neked, akkor ne is csald meg, hanem szépen kerüld ki kisértés forrását.

Ezen túl sokat nem kell agyalni.

2014. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom de a fiuval kb nap mint nap talizzok es neha mar tenleg ugy erzem h nem tudom turtoztetni magam es ezt o is tudja es naprol napra jobban kezdemenyez....
2014. máj. 27. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóan voltam, a 3 év stimm, a minden napi találkozás is stimm:) Páromat nagyon szeretem, a másik pasi viszont olyan szinten vonzott hogy húú...

Nekem barátom megengedte, hogy közelebbről megismerjem a másik férfit. Azt mondta ha tiltaná jobban mennék. Lényeg, hogy ne tudja meg.

Persze ehhez kell egy bizalmas kapcsolat.

2014. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!