Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van parom rég óta normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van parom rég óta normalis hogy érdekel más? Régóta együtt vagyunk már, lehet hogy kiszerettem belőle?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen szinten érdekel a másik?
2015. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát eléggé. Nagyon sokat beszélgetunk és ő nagyon oda van már értem én meg nem tudom mi tevő legyek
2015. jan. 3. 10:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak rajtad múlik a dolog.
2015. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne verd át a pasidat.

Minél előbb közlöd vele, annál hamarabb lesztek túl mindenen.


Ez már sajnos nem kapcsolat.

2015. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen csak nagyon nehéz a döntés... De sokszor azon gondolkozom ha mar ezen gondolkozom akkor valami a mostani parommal nincs rendben
2015. jan. 3. 10:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen pontosan.

Elmúlt a láng, a hétköznapok, olyan laposak.


Nem lesz könnyű. Viszont egyikőtöknek sem lesz jó ha ezt halogatod. Te titkolod, ölöd magad belülről, ez nem tesz jót sem szellemileg sem testileg. Párod is érzi, érezni fogja hogy távolságot tartasz.


Senkinek sem lesz jó, hogy húzod az időt.

Fájni fog neki, kemény szitu lesz.

De tedd fel magadban a kérdést jó lenne ezt így folytatni? Jó lenne, őt hitegetni, hazudni neki?

2015. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igaz mindenképp pontot kell tennem a végére :-/ nehez lesz d remelem nem bánom meg ha így döntök
2015. jan. 3. 10:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha meg is bánod, akkor sem szereted már a pártodat úgy.
2015. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Miért gondolod ezt?
2015. jan. 3. 11:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha mástól várod, a lángot, a törődést.

Akkor már rég nem úgy szereted a párod.

Szóval ha most szakítasz vele, az ne azért legyen mert van más a láthatáron, hanem mert őt már nem úgy szereted.


Ha szereted akkor viszont beszéld meg vele a dolgot.

2015. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!