Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszútávon áthidalható az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon áthidalható az alábbi különbség 2 fél közt egy kapcsolatban? Az egyik fél szenvedélyesen szeret utazni: közelre, távolra, hosszú hetvégére, 2 hétre. A másik fél azonban sokkal csendesebb, pihenésközpontúbb. Ez vagyok én.

Figyelt kérdés

Csak az olyan nyaralás vonz, ami a pihenesről, döglésről, relaxálásról, kikapcsolódásról szól. Étterem, vízpart jöhet, de varosnéző túra, rohanás nem.

Nem vagyok unalmas, itthon rávehető vagyok ilyen kalandozós hétvégi programokra, még hosszú túrákra is a hegyekben, de utazás alatt nehezen viselem.

Meg azt se árt tudni, hogy nekem a hétköznapok nagyon hajtósak, ezért aztán érthető, hogy miért akarok csakis pihenni, ha elutazok.

A páromnak sincs ellenére a döglős nyaralás, pl. legfőbb álma pont egy olyan célpont, ahol igazaból csak dögleni lehet (ha nem lesz covid világégés, a télen elmegyünk oda).

De az biztos, hogy hosszútávon nem játszik, hogy csak pihenős nyaralásokra menjen, mert nagyon szereti bejárni a városokat, szeret felfedezni, rohanna egyik látványosságtól a másikig... Ebben nagyon mások vagyunk.

Amúgy meg szeretjük egymást, szeretném hamarosan megkérni a kezét (remélem véletlenül sem olvassa), szeretnénk gyerekeket majd.


2021. aug. 5. 18:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk, bár ennek nem sok köze van a kérdéshez.
2021. aug. 5. 18:40
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Tapasztalataim szerint a pasik 90%-a a döglös nyaralast szereti, mig a nők 90%-a a pörgőset. Ez a nemek különbözőségéből fakad, mas habitus, erdeklodes, celok.Mindkettőnek alkalmazkodnia kell. Ha van elég énidő es szabadprogram, akkor mindenki azt csinal amit akar, a koztes idot pedig kozosen kell tolteni.
2021. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meglehet ezt oldani, mert mégsem vagy teljesen egy szobanövény. Ha a lakásból nem akarnál kimozdulni sem, akkor gáz lenne, de így nem hiszem. Évi 1-2 ilyen rohanós kiruccanás remélhetőleg belefér a részedről, ha pedig ez neki nem elég, akkor mehetne barátokkal/családdal is ilyen programokra. Veled pedig inkább a pihenésen lenne a hangsúly. Szerintem ez így teljesen megoldható.
2021. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mind a ketten akarjátok akkor megoldható. 1 városnézős nap után pihi. Vagy 2-2 egymás után.

Én agybajt kapnék 2 hét tengerparton dögléstől, de pár nap belefér, sőt jól is esik. De a 4. napon már nagyon mehetnékem van.

2021. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

En vagyok a doglest utalo turazos no, ferjem ugyanilyen, mint en. De annyira ruhellem a resortokat, hogy szamomra aldozat lenne turistak koze menni. Egy halaszfaluban goromba kanari guachok kozott mar vallalnek doglest.

Szoval en ugy elnem tul a kulonbozoseget, hogy kulon utaznank. O haverokkal, en akar idegenekkel vagy egyedul.

2021. aug. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy alakult?
2023. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!