Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme így a kapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt, nekem az első komoly kapcsolatom. Nagyon szeretem és soha senki iránt nem éreztem még ilyen mélyen, tényleg azt érzem, hogy megtaláltam a másik felemet minden téren.

Az egyetlen probléma, hogy nagyon kevés időt tudunk együtt tölteni. Van, hogy kétszer aludtam nála egy héten, de múlt héten egyáltalán nem tudtunk találkozni, most is csak egyszer.

Viszont az is benne van, hogy neki most történt egy tragédia a családjában és egyedül szeretett volna lenni, illetve rengeteget dolgozik és fáradt volt. Én is dolgozom, viszont kezdem azt érezni, hogy hiába nem szeretném elveszíteni és érzek minden mást tökéletesnek, egyszerűen kevés ez. Tudom, hogy ez most egy átmeneti állapot, de szeptembertől a munkáink mellé még bejön az egyetem is, akkor végképp nem tudom, hogyan fogjuk ezt megoldani.

Mit gondoltok, lehet ennek így jövője?


2021. aug. 5. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Ha m8ndketten 100% ig akarjátok akkor igen.

Ha az egyiknek kétségei vannak akkor nen.

2021. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Azért 1 hónap után kijelenteni egy olyat, hogy megtaláltad a másik feledet, elég meredek. Konkrétan 4 hete vagytok együtt. Ebből ezen a héten csak 1x találkoztatok, múlt héten nem is találkoztatok, azelőtti két hétben max 2-2 tali. Ez összesen maximum 5 találkozó, te pedig ilyen kijelentéseket teszel. Lehet, hogy tévedek, de szerintem kissé naiv vagy és álomvilagban élsz.
2021. aug. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy hónapja vagyunk együtt, nem egy hónapja ismerem.
2021. aug. 6. 02:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Értelme bárminek van, aminek szeretnéd, hogy legyen.
2021. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!