Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki parkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki parkapcsolatban nem igenyel “enidot”?

Figyelt kérdés
Nincs hobbija, nincsenek baratai stb. Vagy olyan keves ideje van munka/elfoglaltsagok mellett hogy csak a párjaara van ideje. Vagy mindent egyutt csinalnak
2021. aug. 6. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Van itt olyan, aki tud nem ősember módjára, ékezetekkel írni? Egy ilyen kérdésre kb. csak annyit lehet válaszolni, hogy "Ungabunga, te nem beszélni magyar?"
2021. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exem ilyen volt. Nem voltak barátai, hobbija sem nagyon. Havonta 1x elment horgászni. Ezen kívül mindent velem csinált. Mi a kérdés?
2021. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy ez mennyire normalis/faraszto.
2021. aug. 6. 09:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt az, de valakinek az lenne. Ettől függetlenül én csináltam néha külön programokat, megértette, nem volt belőle gond. Egyébként meg annyiból pozitív volt, hogy nem kellett sokat variálni a talikon míg nem éltünk együtt, mert mindig rám ért. :D
2021. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semennyire nem normális. Nyilván nem mindenki társasági ember, ez oké, de akkor az a minimum, hogy legalább egyedül is le tudja foglalni magát valamivel. Arról nem beszélve, hogy szerintem igenis fontos, hogy néha csak úgy gondolkodjunk, megemésszük, mik történtek velünk, célokat fogalmazzunk meg.
2021. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Amióta kiköltöztem külföldre a páromhoz magamat érzem ilyennek. Itt elég egyedül vagyok, rajta kívül mással nem tudtam még kapcsolódni. Kicsit én több segítséget várok el tőle ebben és megértést. Nekem nincs kivel lógni, csak vele.
2021. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hacsak nem ilyen mindkét fél, az ilyesmi idővel megzabálja a kapcsolatot kilóra.

Teljesen megértem, ha valaki introvertált, de hogy felnőtt korára valakinek senkivel se alakuljon ki bensőségesebb kapcsolata, kvázi baráti, legalább egyetlen emberrel, az nem normális szerintem.

Azt sem tudom egészségesnek elfogadni, hogy valakinek ne legyen igénye "magára'", alkalmankénti egyedüllétre, mert szerintem akkor ott valami hiba csúszott be s zemélyiségfejlődés során, ami miatt mindig kell az mebre mellé a választott trársa, mert egymaga nyomorultul érzi magát.

ni meg hogy egy árva hobbi se legyen? Oké, nem kell heyget mászni és szőni, de eljárni úszni, sétálni akár, bármi, lényegtelen de semmi ilyesmi, akár olvasás...

Ha két ilyen mebre egymásba csimpaszkodik, mert ez a jó szó rá, akkor az működhet akár, miért ne? de kérdem én, ha mégis van igény a társra, hiszen nem akar magányosan élni, akkor hogyhogy csak ebben a kapcsolati formában kell a társaság? Mert mégis kell ezek szerint, legalább egy fia rokonnal azért tarthatná bárki, ha van.

Summa summárum, ha két ilyen ember egymásra talál, hajrá, de ahol a másik nem ilyen, ott előbb-utóbb fuldoklás lesz szerintem, ha nem is egyből.

mert oké, a másik eljárhat, rendeben, de mikor kezdené el zavarni az "átlagosabban" működő felet, hogy a másik mindig 2láb alatt" van, mindig otthon, dolgozni jár és vége, de azonkívül non-stop otthon eszi a fene és sosem lehet az ember nélküle, csak ha elmegy hazulról, vagy dolgozik valameyikük. Nem vagyunk egyformák, én már a gondoltatától is borzongok, élni meg egy napot sem szeretnék élni benne.

2021. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek olyan kevés ideje marad,hogy gyakorlatilag a gyerek edzésein,meccsein éli ki az énidejét.Én meg ugyanekkor az enyémet.. :-)
2021. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!