Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy a dilemmám, így még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a dilemmám, így még sosem voltam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Olyan érzelmi helyzetbe kerültem, amilyenbe még sosem voltam. Kapcsolatban vagyok valakivel, amiben éreztem hogy én jobban szeretem a másikat, mint ő engem. Vagyis hogy szeret, de inkább csak játszadozik velem, és nem vesz komolyan. Egy idő után én belefáradtam, azt gondoltam neki több idő kell a mélyebb érzelmek kialakulásához. Türelmes voltam, energiát fektettem a dologba, őszintén, sosem játszmázva. De érzelmileg elfáradtam, és feladtam az "ugrálást", mert ez így nem működött hogy azt éreztem a másik nem vesz komolyan és csak élvezi hogy van egy "rajongója". A kocka megfordult. Ő ragaszkodik jobban hozzám, olyan dolgokat megtesz, amiket eddig nem. Csakhogy én valahogy nem tudok igazán örülni ezeknek, nincs bennem lelkesedés, inkább bizalmatlanság, és a feladás fájdalma. Én abbahagytam a küzdést, a 100 % mindent beleadokot. Erre ezt vagy megérezte, vagy nem tudom, de mondja hogy szeret amit nem szokott mondani. Ha én mondtam meg sem hallotta. Most pedig ő mondja, de én meg nem tudom ezt viszonozni. Valahogy nagyon elmentünk egymás mellett azt hiszem. Ilyen velem még sosem történt, mert akikkel eddig együtt voltam, azokkal kb azonos szinten fejlődtünk a kapcsolatban. Ekkora eltérést én sosem éltem meg, mint most. Nem tudom mit kezdjek ezzel az egésszel? Valaki aki volt már hasonló helyzetben, adna pár tanácsot, vagy hogy nagyjából hogyan kezeljem ezt?
2021. aug. 6. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Èn voltam, de nem fog tetszeni a válasz, nekem annyi volt. Ez volt az első jele annak, hogy nálam vège. Persze akkor mèg nem fogtam fel, csak kèsőbb.
2021. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez viszi előre a kapcsolatot. Mindig van aki hajtja. Próbálj meg örülni ennek, hogy most viszonozza az energiabefektetést. Ha megvan az egyensúly, ez nem feltétlen kell, hogy probléma legyen.
2021. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kettes de én elfáradtam! Mindent beleadtam! Ő eddig csak kényelmesen élvezte a kapcsolatot.
2021. aug. 6. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ideje, hogy te élvezd.
2021. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok kihasználós, hohy hátra dőlök egy kapcsolatban aztán önkényesen élvezem. Ez egoizmus.
2021. aug. 6. 18:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor mit vársz?
2021. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!