Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem mertem kimondani a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mertem kimondani a barátnőmnek,hogy nem működik és hagyjuk egymást békén.Nem tudja mi történt velem,miért tűntem el.De most is szoktam rá gondolni,hiányzik,csak magam sem tudom,mit szeretnék,hogy működhetne e köztünk újra.Gáz lenne,ha írnék neki?

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 11:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Bármi baj lesz mindig lelepsz egy hónapra?

Ha meg te is tudod hogy nem illetek össze, akkor ez nem az ő hiánya részedről, hanem kapcsolatfüggőseg. Ha nem jöttök ki és képes voltál olyan önző lenni hogy szó nélkül eltűnsz egy hónapra az életéből, akkor te nem szereted őt, csak magadat.

2021. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam így ?
2021. aug. 7. 13:30
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha rám írnál ezek után, kb elküldenélek a fenébe és ennyi lenne a reakcióm.
2021. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!