Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek márcsak a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek márcsak a szakítás maradt?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki fontos nekem. 3 éve van együtt a párjával. A probléma hogy máshol élnek mind ketten kb 200 km-re egymástól. A barátnőm sajnos mesélte, hogy egyre több a veszekedés ami miatt idegileg ki van teljesen. Nekem meg rossz így látni őt. Sajnos a srác beteg és emiatt mindig azt hiszi magáról, hogy a barátnőm nem szereti... Mindig megkapja, hogy találhatna jobbat is. Illetve tudtom szerint a srác családja nem igazán van oda a baratnőmért, többször mondták biztos megcsalja a srácot a lány.. Azt kell még tudni hogy legutóbb is a barátnőmnek a szülők azt mondták mehet haza nyugodtan... Kisebb veszekedéseknél a srac nem meri megvédeni a barátnőm. Én pedig tudom, hogy szeretik egymást, de számtalan kis probléma van, ami tönkreteheti a kapcsolatukat. Most a lány is egyetemista lett így a találkozas még nehezebb lesz.


Őszintén a történetekből én azt vettem észre, hogy valamelyik családtag próbálja a srac fejét a barátnőm ellen telebeszélni. Illetve a srácnak valószínűleg önértékelési problémái is vannak.


A lány igazából nem a megcsalós fajta, egy egyszerű csendes lány.

Szerintetek, hogyan tudnék még segíteni a lánynak? Rossz azt látni, hogy teljesen a padlón van. Nem tud koncentrálni a tanulásra se, persze én már számtalan tanácsot adtam. Felvetettem többször azt, hogy beszéljék meg a sráccal illetve a szülőkkel is, de úgy látom ez nem működik. Mondtam azt is, hogy lehet szünetet tartani kellene ha mast nem akkor marad a szakítás amit nyilván én se szeretnék.



2021. aug. 8. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szakítás. Ennyi. Ennek a kapcsolatnak sajnos nincs jövője. Most az hogy beteg a srác az csak egy dolog. De hogy még a saját lelki nyomorát is a barátnődre tarhálja ez azért gáz. A család meg még segít is neki. Mondd el barátnődnek hogy rossz úton halad. Legyen neki fontosabb saját maga, a saját maga testi lelki egészsége, és a tanulás.
2021. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Remêlem ezzel megérti azt, amit közölni akarok vele. Megbántani se akarom, de tényleg sokat szenved.
2021. aug. 10. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!