Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog ez? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez? Vagy csak én tartom bunkóságnak?

Figyelt kérdés
Ha társaságban vagyunk a párom nem nagyon fogja vissza magát, ha szexuális témáról van szó. Nyíltan kijelenti egy társaságban pl.: hogy "xy milyen jó nő" vagy "ennek meg annak a csajnak milyen jó nagy mellei és segge van". Voltak ennél cifrább megjegyzések is, olyan is hogy szívesen lefeküdne ezzel meg azzal. Mindig figyelmeztetem hogy ez nem éppen ide való és ez engem zavar. A válasz ugyan az "viccből mondtam csak". Elfogadom hogy vicces én is szoktam nevetni, egy adott pontig. De ő mindig túl megy a határon méghozzá ezeket úgy mondja hogy közben mellette vagyok. Sokszor már undorítónak érzem ezeket a megnyilvánulásokat. De nemtudom hogy most én reagálom csak túl ennyire?

2021. aug. 8. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
99%
Mondd neki, hogy ha túl tolja mégegyszer akkor kalap kabát🤷🏻‍♀️ Ha meg nem vagy ilyen személyiségű akkor csak szimplán add vissza neki. Legyen a háttered valami izmos pasi, nézegess olyan videókat, dícsőítsd őket. Amúgy valszeg nem szerelmes beléd azért mondja ezeket. (tapasztalat)
2021. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is bunkóság.
2021. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Égne az arcom nagyon :( Én nem tűrném ezt el.
2021. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Egyszer szóltam volna neki, következő alkalomnál kivágtam volna! Én sem mondom társaságban sem, hogy “de megdugatnám magam az xy-nal..”
2021. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vicces,inkább paraszt.Ja és kidobnám….
2021. aug. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
2021. aug. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ültesd le,és mondd el neki hogy ez nem vicces, hanem bunkó dolog, számodra pedig sértő és megalázó. Tanuljon meg viselkedni felnőtt ember. Ha meg is fordul olyan a fejében hogy kit fektetne meg azt tartsa magában, de semmiképp se veled ossza meg. Ez elég gáz dolog. Kérdezd már meg tőle, fordítva ez hogy esne neki?
2021. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fájna ez, és nem mellesleg az utolsó tapló viselkedési formák között van. Ott kéne hagynod.
2021. aug. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!