Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális dolog,hogy friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog,hogy friss kapcsolatban azért nem beszélget velem,mert még nem ismerjük egymást annyira? Azt mondja,majd ha többet talizunk,akkor többet fogunk beszélni is,de ez csak idővel,mert ő érzelmileg nagyon lassú.

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 16:13
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
2 hónapos kapcs
2021. aug. 7. 16:17
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem furcsa az ismerkedési fázist kapcsolatnak nevezni.
2021. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Oszerinte kapcsolat ez,és ő mondja,hogy a bnoje vagyok
2021. aug. 7. 16:23
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit csináltok, ha nem beszélgettek? Mi történt az elmúlt 2 hónapban?
2021. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedés lényege az ismerkedés. Ha most nem akar beszélni, mikor fog? Meg így mi értelme van?
2021. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem kb 5 hónapnyi együttlét után kezdett rám a párjaként hivatkozni. Lassan merült bele érzelmileg.
2021. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Rendkívül elfoglalt a munkája miatt, nem is tudunk sűrűn találkozni. De beszélni is alig beszélünk. Mondtam neki,ez így nekem nem oké és nem akarok többet találkozni,vagy törődik velem vagy vége. Erre mondta,H ő érzelmileg nagyon lassú és idővel meglátom,hogy jobb lesz,de nem nagyon hiszek ebben
2021. aug. 7. 16:29
 8/28 A kérdező kommentje:
6: lehet O is ilyen. És milyen volt veled azon idő alatt,míg nem merült bele érzelmileg ?
2021. aug. 7. 16:31
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Így 2021-ben minden eszköz megvan a tàvkapcsolat / kommunikáció fentartàsàra. Számomra fura , hogy nem tud írásban sem feloldani ezt a problèmàt


De számomra is érdekes, hogy nem foglalkozik veled mert elfoglalt, de ha ritkán is találkoztok, nem tudtok beszèlgetni.


Mi tartja össze a kapcsolatot?

2021. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nekem semmi már, ezt mondom folyton, mire ő megtalálja a kapcsolat fonalàt, én elvesztem azt. Mondtam, nem jó így,többször is. Barátaim azt mondják, ne surgessem,mert elijesztem,de könyörgöm,az ismerkedés arról szól,hogy minél többet beszélnek, O meg ahhoz köti, ha majd találkozunk többet,mert neki nem úgy megy,mint másoknak és hogy érzelmileg elba.sz.ott. Ezt saját magáról mondta.
2021. aug. 7. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!