Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Léptem az életéből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Léptem az életéből 3 hónapra, mert idegesített a barátnőm.Tudom, nem volt szép dolog. Hisztis volt, azt éreztem,hogy a szex sem úgy megy. Ő az utolsó üzenetben a lelépésem elôtt leírta hosszan, kívàn,szeret,de nem tudtam értékelni

Figyelt kérdés
annyira soknak éreztem, meg azt is éreztem,nem működik. Tudom,nem szép módot választottam,hogy ignoraltam es egy csomó kérdéssel egyedül hagytam. Szeretném most felvenni vele a kapcsolatot,mert hiányzik és megbántam.Kivulalloként nincs semmi esélyem,ugye? Tudom, elszúrtam, önző voltam, gerinctelen, szemétláda.Ezeket tudom. Nincs semmi esélyem már nála?
2021. júl. 15. 08:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
99%
Ezek után én tuti, hogy soha többé szóba nem állnék veled. Megint jön egy rosszabb időszak és lelépsz? Lenne gyerek és hisztis lenne, lelépnél megint? Ez nem így működik.
2021. júl. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
99%
Ha van esze, akkor nincs.
2021. júl. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
86%

Nagy eséllyel már van neki valaki más. Esélyed sincs.

Egyébként attól, hogy most hiányzik, pár nap után ugyanúgy idegesítene és nem menne a szex se. Ahogy a kommunikáció se megy. Nem véletlenül léptél le szó nélkül.

2021. júl. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 A kérdező kommentje:
3: ezekről inkább én tehettem utólag belátva. O dolgozott egyedül a kapcsolatunk ért
2021. júl. 15. 08:12
 5/96 anonim ***** válasza:
100%
Tini csajként én is elég hisztis és ragadós voltam. Nekem jól esett volna, ha a barátom őszintén elmondja ezt és nem csak úgy szó nélkül otthagy.
2021. júl. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 A kérdező kommentje:
5: nos, nem törôdtem vele úgy,ahogy megérdemelte volna és betelt nála a pohár. És akkor azt éreztem,ramzudult minden, ramzuditott mindent és nem tudtam megbirkózni ezzel
2021. júl. 15. 08:16
 7/96 A kérdező kommentje:
És inkább menekültem,elmenekültem
2021. júl. 15. 08:17
 8/96 anonim ***** válasza:
98%
Lehet már rég túl van rajtad, én nem zaklatnám fel a lelki világát.
2021. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 A kérdező kommentje:
Tudom, gyerekes voltam
2021. júl. 15. 08:20
 10/96 anonim ***** válasza:
89%

Bro!

Az, hogy be tudod ismerni a hibáidat nagyon jó dolog, erre tudsz építeni, mert akkor könnyebb javulni a jó irányba.


A helyedben meg amiket ide leírtál ("Tudom, elszúrtam, önző voltam, gerinctelen, szemétláda") azokat 1-1-be vállald be és add a kezébe a sorsod. Ha összejön, hogy folytassátok, akkor igyekezz és ne rontsd el! :)


És ne feledd bármi is lesz: őszinte KOMMUNIKÁCIÓ!!!!

2021. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!