Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme pro és kontra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme pro és kontra listát írni egy kapcsolatban és az alapján mérlegelni a kapcsolat jövőjét?

Figyelt kérdés
vagy okosabb dolog csak sodródni a történésekkel, lesz ami lesz alapon?
2021. aug. 8. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen van.

Exemnél csináltam de súlyoztam is a pontokat mivel úgy ad reális képet.


Láttam legalább, hogy szakitani kellene. Es ennyi.nem szakitottam akkor se. De onnanstól nem volt értelme vele járnom saját felelosségem lett az hogy rabolom az időmet es áldozom rá a fiatalságomat.


Általában azert mert még nála(akit ki kéne egyszeruen vágni), sem volt jobb..


Ritka ha vki felül tud írni vkit. Rengeteg a szenny akit helybol szórni kell kifelé.



Általában ez ragaszt benne rossz kapcsolatokban. Hogy egyszeruen alig találni olyat, akiért megérné szakitani.

2021. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Ezt a cosmopolitanban olvastátok, hogy így kell csinálni?
2021. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Én nem értek vele egyet, de lehet, hogy másnak működik.

Azért nem értek egyet vele, mert először is nem mindegy, mekkora súlyú dologról van szó. Másrészt meg vannak olyan tényezők, amik eleve kizárnák a folytatást. Míg más tényezőkről meg el kell fogadnom, hogy a nők döntő többsége ilyen, vagyis vagy elviselem ezt, vagy eleve nem tudok nővel párkapcsolatban együtt élni.

2021. aug. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme, tanulni lehet a jövőre vonatkozóan belőle.
2021. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs értelme. Mi is csináltuk együtt járáskor, házasság előtt.

Az évek során változik az ember. Akár a világnézete is. Kevés olyan kiforrott egyéniség van fiatalon, aki nem változik.

Annak a tanácsnak volt a legtöbb értelme,amit kaptam, hogy szedd össze a párod legrosszabb tulajdonságait és szorozd fel hárommal. Ha így is együtt tudnál vele élni, akkor maradj vele.

Azt sajna nem mondta senki, hogy ha elhagyod a 30-cat, egyre nehezebb lesz normális párt találni. 40 felett meg szinte csodaszámba megy olyan nővel összejönni, aki nem a pénzre hajt, nem hisztérika, nem rendmániás, nem buta mint a sár és nem elhanyagolt, elhízott rajzolt szemöldökű királylány.

Így negyven felett azt mondom, olyan nővel szabad csak hosszú távon tervezni, akit 50 évesen is kívánatosnak találsz, és egy kétszobás panelben is ugyanolyan jól érzitek magatokat, mint egy ötszobás balatoni villában.

2021. aug. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok már fiatal. 50es nő vagyok... mégis olyat sodort az élet elém, amiben totálisan tanácstalan vagyok.
2021. aug. 9. 08:41
 7/14 anonim ***** válasza:

Ebben a korban jobbat olane ugy se találsz.

Nézz szét.

2021. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
olane? bocs, fordítanál?
2021. aug. 9. 08:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes. Gondolom, nem vigasztal, de nem vagy ezzel egyedül.
2021. aug. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*pláne
2021. aug. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!