Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit tennétek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Már a legelején rajta kaptam hogy az exevel szokott sunyi a beszélgetni 2 éve voltak egyutt majdnem másfél évet.

Miért írok hogy sunyin? Mert archivalva voltak a beszélgetések plusz külön Viberen csak vele beszélt, titkosba.

Azt hittem ennek vége. Hogy egyszer megbeszéltünk hogy ez nekem mennyire megalazo és elszomorito. Márciusban volt egy nagyobb mosolyszunetunk 5 hét eszembe se jutott az utolsó novemberi exes veszekedés óta hogy ez megtortenhet: most találtam a messangerebe olyan (haverral beszélgetett) beszélgetést majusbol hogy azt hittem osszetorom a telefonját.... Többször is találkoztak az exszel amíg minalunk mosolyszunet volt.

A csajnak hamarabb lett pasija mint ahogy mi kezdtünk el járni ők lassan 2 éve együtt vannak plusz minimum fél éve össze vannak cuccolva. Szóval a csaj elkotelezett. Mégis exevel találkozgat ő is kitudja milyen helyszínen mennyi ideig... (értitek...)a párom felvallal mint facen mint haverok előtt, mi is osszekoltoztunk már 2 hónapja (így tudtam újra egy éjszaka belenezni a telefonjaba). De akkor is!!!! Hogy bízzak meg így benne ezek után???

El nem tudom mondani mennyire rosszul esik.


2021. aug. 9. 09:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy se bízz benne. Lapátra vele.
2021. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Hasonloan vagyok, annyira jo volt minden, de jottek kulso tenyezok es egy no lecsapott ra, nem fog az sokaig tartani, es a legrosszabb h en ott vagyok h milyen jo is volt, h massal ilyen boldog nem lennek, de ezt h lehessen megemeszteni. Ezutan feszt lesni a telefonjat?
2021. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2es: te is telefon végett kaptad el?
2021. aug. 9. 09:48
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Felnőtt emberek vagytok. Semmi bizalmad nincs felé. Megcsalt? Vagy csak beszélgetnek? Mondjuk az is gáz hogy titokban beszélget az exével, de te mégis össze költöztél vele. Most így szeretnéd leélni az életed hogy nyomozgatsz utána?
2021. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Milyen egész életembe? Lehet együtt se maradunk.


Még csalt e vagy csak csak beszélgettek? Honnan tudjam??? Ott voltam szerinted? Mivel nem voltunk akkor együtt valószínűleg nem csak sakkoztak... Illetve a csaj amikor a jelenlegi párommal volt együtt 2 éve öt is megcsalta végén 1x bevalodta. Szóval nagy k...a csaj maradjunk annyiban.

2021. aug. 9. 11:29
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de nem írtál egyértelmű dolgokat. Kérdezek hogy tudjak segíteni erre pattogsz itt mint a gumilabda. Nyugodjál meg. Te írtad hogy írogattak, beszéltetek. Erről nem hogy mi volt köztük? Akkor minek élsz vele együtt? Nagy K a csaj...na ezt de szeretem, mikor egy exet szid valaki..neked hogy esne ha majd az utódod mondaná ezt rólad.
2021. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Na azt ki pattog???....
2021. aug. 9. 11:51
 8/21 anonim ***** válasza:
25%

nincs jogod más telefonján kutakodni

Tahó parasztság ugyanis. Ha valaki nem bízhat valakiben, az a barátod

Azzal teszel neki szívességet, ha ott hagyod es beszerzel néhány macskát es soha többé nem keseríted meg egyetlen mas férfi eletet sem

2021. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

🤣🤣🤣🤣

Van baj

Nem az a gond hogy nézem a telefonját hanem hazudik és mindig talalok is valamit

Hát azt meg ugyjon le itt neked hogy én vagyok a hibás. 😀😀 Besz@rok.

2021. aug. 9. 21:43
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Már rég befejeztem volna vele.
2021. aug. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!