Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a barátom beleszól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom beleszól mire költök, pedig nem is élünk együtt?

Figyelt kérdés
Nem szoktam ész nélkül költeni a pénzt, van megtakarított pénzem is. De ha valamit szeretnék azt szeretném megvenni magamnak. Most pl. az nem tetszik neki, hogy leszeretném tenni a jogsit. Azt mondja akkor jobban fogok fogok pasizni, és veszélyes lenne nekem az úton közlekedni. De szerintem a pénz miatt sem tetszene neki, bár ezt nem mondta. Sokszor úgy érzem lelkiismeret furdalást akar bennem kelteni, mikor mondja neki már mennyi benzinbe kerül az, hogy hozzám jön udvarolni. Egyszer mintha az sem tetszett volna neki, hogy én egy drágább jégkrémet vettem.
2021. aug. 11. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad a közepèn: fèltèkeny, mert csavarogni fogsz
2021. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

"Sokszor úgy érzem lelkiismeret furdalást akar bennem kelteni, mikor mondja neki már mennyi benzinbe kerül az, hogy hozzám jön udvarolni."


Mekkora fasz. Nem kötelező udvarolni, takarodjon az ilyen a picsába. Te meg keress egy normális srácot, aki támogat és szeret.

2021. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem Kérdező, ez nem normális. Az ilyen kapcsolatokra mondjuk, hogy bántalmazó kapcsolat.
2021. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Mi házasok vagyunk több, mint 20 éve, de ilyesmi eszünkbe sem jutna. Bízunk egymásban mind hűség tekintetében, mind pénzkezelésben. Ésszerű keretek közt arra költünk, amire szeretnénk.
2021. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig, amikor a Gyakorin olvasom, rájövök, milyen kicsi a világ.


Ugyanis nálam pont egy jogsis beszólás volt az utolsó csepp a pohárban exem részéről. Megjegyzem, neki még egy biciklije sem volt 28 évesen, de most nem ez számít. Hiszen ha hivatásos sofőr, vagy Forma 1 pilóta lenne, akkor is támogatnia kellett volna legalább érzelmileg, hogy elérjem a célomat.


Ja, a sikeres államvizsgámra is féltékeny volt. A diplomaosztómra el sem jött, pedig még simán odaérhetett volna, mire lejárt a munkaideje, hiszen 25 perc buszútra volt onnan az egyetem.

2021. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha felhozza Neked, hogy milyen sokba kerül a bezni, mert elmegy hozzád, majd más szavával megemlíti a Te pénz költésedet, akkor nála valami nem tiszta.

Én soha nem mondtam el egy nőnek se, hogy mennyibe került, hogy elmentem hozzá vagy meghívtam valahova.

Egy nőnek, ha van jogosítvány, sok esetben jól jön! Én örülnék neki, ha szeretnéd megszerezni!

A gond akkor kezdődne, ha együtt élnétek, mert a közös kasszából (ha az lenne) nem engedne meg Neked semmit.

Én a helyedben elgondolkodnék a közös jövővel kapcsolatban!

2021. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Smucig. Azok ilyenek.

A nőnek ne legyen semmilye ne költsön járjon mindig ugyanabban a ruhába, majdan ne vigye el a házbol a pénz. Ne legyenek igényei.olcso nő a jo.


A smucigoknak!

2021. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

*pénzt


Ne fejlodjon ne haladjon legyen eletképtelen. Es az ugy jo is mert lelépni se tud meg egyedul élni se.

Lehúzó erők.

2021. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sóher, féltékeny, kontrolláló és lehúzó. Mondd csak, mi olyan vonzó benne, hogy még nem vágtad ki a fenébe?
2021. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Miert vagy egyutt egy olyannal, aki lehuz, meggatol, visszatart a fejlodesben? Ebben neked mi az elvezet? Olyat keress, aki tamogat, ez az egyik legfontosabb egy parkapcsolatban. Vagy te maskepp latod? Neked o a megfelelo?
2021. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!