Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, hogy menthetném meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, hogy menthetném meg a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakítani akar, de én mondtam neki h ne mert még próbáljuk, ne legyen így vége, és mondta h jó 1 hét van még de nem hiszi h megváltozna a véleménye, miket csinálhatnék h mégis? =(
2010. aug. 29. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
mi miatt akar véget vetni ennek?
2010. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

törődj bele

csak nem akart túl durva lenni

2010. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha időpontot is mondott akkor esélytelen, sajnálom. Egyébként is hülyeség, bizonyítani nem egy hétig kell, az semmit nem jelent... Megpróbálhatod, de szerintem ne nagy dolgokkal próbáld meggyőzni, csak figyelj oda nagyon rá, és ne kövesd el azokat a hibákat amiket eddig. Az, ha magánrepülőt bérelsz, nyilvánvalóan csak utolsó rúgásnak jó, hiszen tudjah ogy ez nem lesz íyg minden héten. Egyébként szerintem jobban jársz ha nem erőlteted adolgot, csak mellette maradsz mint jó barát. Ehez hatalmas erő kell, de ha látjah ogy számíthat rád, ott vagy mellette mindig és nem zaklatod, talán rájön hogy érdemelsz mégegy esélyt.
2010. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mi kapcsolatunk is halálra volt ítélve tavaly ősszel, szakítottunk és 1 hónapig külön is voltunk, de tartottuk a kapcsolatot, azt mondta nem szeretné velem teljesen megszakítani a kapcsolatot. Aztán újra összejöttünk és azóta csak egyre jobban érezzük magunkat a másikkal:) Lehet hogy szakítás utána hagynod kéne, de maradj finoman a közelében és beszélgess vele mint barát. Később akár újra is kezdhetitek, bár nem írtad, hogy miért akar szakítani.

17/L

2010. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocs a szóismétlésért:$:D
2010. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!