Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudtam meg a barátnőmre, és jogosan gondolkozok a szakításon?

Figyelt kérdés

Múlt hét pénteken elment az egyik barátjával meg a barátnőjével iszogatni, mivel én reggel dolgozni mentem, nem tartottam velük, erre reggel láttam, hogy ismerősök lettek a már 1 éve letiltott exével.


Rá is kérdeztem, hogy mizu, erre benyögte, hogy a fiú haverja akivel tegnap elmentek kocsmázni, meghívta az Ő exét is, de nyugodjak le, neki ez semmit nem jelent.


Megmondom őszintén eléggé felrobbantam, egyből telefonáltam is, és mondtam, hogy ez tök unkorrekt mind a haverja, mind a barátnőm részéről, és oké, hogy őt ez nem zavarja, de engem ez igenis zavar, és tekintettel kellett volna rám lennie, mert én sem kocsmázgatok az exeimmel, és még hozzá tettem azt is, hogy "gratulálok" a fiú haverjának, mert ez kbszott unkorrekt és tiszteletlen viselkedés volt velem szemben.


És legnagyobb meglepetésemre a barátnőm nem az, hogy nem ismerte el, hogy ez tényleg nem volt fair, még elkezte védeni a haverját, és elkezdett velem veszekedni, régi sérelmek felhozásával, én nem hagytam magam, mondtam neki, hogy ez nekem rosszul esett, meg az is, hogy a nagy haverja itt kombinált a hátam mögött, mondtam, hogy én soha nem hoznék ilyen helyzetbe senkit, de ő csak kötötte az ebet a karóhoz, nem volt képes felfogni, hogy ez nekem rosszul esett.


A vége az lett a sztorinak amikor elmentem hozzá aznap, hogy folytattuk a veszekedést, és egyszerűen nem volt képes belehelyezni magát az én szemszögembe, csak dobálta a fejemnek a jelzőket.


Azóta tehát egy hete már nem beszélünk, csak esténként telefonon, de akkor is lekezelően beszél velem mintha azt várná, hogy én kérjek bocsánatot.


2021. aug. 13. 11:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez bukó. De a viselkedése alapján amúgy is vissza akar menni az exéhez vagy szakítani akar.
2021. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

Valamiért nem bízol benne, holott ő maga mesélte el a sztorit. Adott okot rá?

Értem én a te oldalad is, de ha ő most tényleg ártatlan, akkor neki meg baromi szar, hogy a másik nem bízik benne. Ő meg ezért mérges most rád.

Milyen a bizalom nálatok?

2021. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Inkorrekt*


Az lényegtelen mások szerint mi jogos,mi nem, neked is jogod van a meggyőződéseid szerint dönteni.

Egyébként teljesen egyetértek veled,én sem tűrném ezt el. Mondjuk én nem is foglalkoznék vele ki mit gondol a döntésemről.

2021. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
2 Nem mesélte el. A kérdező jött rá,utána mondta el,mikor a rákérdezett.
2021. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Jajj bakker igazad van, az a sor kimaradt.

Hát akkor viszont ez így gáz. Bizalom az nulla és jogosan is.

2021. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
Neked mi a problémád? Történt báááármi is? Most komolyan... (N36)
2021. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Az a havertól elég szemét húzás volt, hogy az exet is hívta tudta nélkül. De a barátnak jelöés nem feltétlenül jelent valamit, lehet hogy csak túl van rajta és gondolta hogy már biztonságos bejelölni, mert nincs értelem mögötte. Te jobban ismered a csajt, jobban tudod ha van félni való, vagy megbízhatsz a barátnődbe.
2021. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
De emberek, most komolyan, semmi nem történt azon túl, hogy találkozott valakivel és ismerősök lettek Fb-n, nem? (Meg persze az, hogy ezért önbizalomhiányos kérdezőnk hisztizett két kört.)
2021. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%
Én elmentem vacsorázni az exemmel, mert barátok maradtunk, most akkor váljak el ezért a férjemtől? :DDDDDDDDD Jézusom... Nagyon súlyos problémája van a kérdezőnek és nem az, hogy a barátnője beszélget az exével.
2021. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
9 Az lehet,hogy ezt a te férjed ezt elviseli, rengeteg más embernek meg ez nem fér bele egy kapcsolatba. Akinek ez nem fér bele,az teljesen normális. Keresse a hasonló a hasonlót,akkor nincs gond ebből (sem).
2021. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!