Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudtam meg a barátnőmre, és jogosan gondolkozok a szakításon?

Figyelt kérdés

Múlt hét pénteken elment az egyik barátjával meg a barátnőjével iszogatni, mivel én reggel dolgozni mentem, nem tartottam velük, erre reggel láttam, hogy ismerősök lettek a már 1 éve letiltott exével.


Rá is kérdeztem, hogy mizu, erre benyögte, hogy a fiú haverja akivel tegnap elmentek kocsmázni, meghívta az Ő exét is, de nyugodjak le, neki ez semmit nem jelent.


Megmondom őszintén eléggé felrobbantam, egyből telefonáltam is, és mondtam, hogy ez tök unkorrekt mind a haverja, mind a barátnőm részéről, és oké, hogy őt ez nem zavarja, de engem ez igenis zavar, és tekintettel kellett volna rám lennie, mert én sem kocsmázgatok az exeimmel, és még hozzá tettem azt is, hogy "gratulálok" a fiú haverjának, mert ez kbszott unkorrekt és tiszteletlen viselkedés volt velem szemben.


És legnagyobb meglepetésemre a barátnőm nem az, hogy nem ismerte el, hogy ez tényleg nem volt fair, még elkezte védeni a haverját, és elkezdett velem veszekedni, régi sérelmek felhozásával, én nem hagytam magam, mondtam neki, hogy ez nekem rosszul esett, meg az is, hogy a nagy haverja itt kombinált a hátam mögött, mondtam, hogy én soha nem hoznék ilyen helyzetbe senkit, de ő csak kötötte az ebet a karóhoz, nem volt képes felfogni, hogy ez nekem rosszul esett.


A vége az lett a sztorinak amikor elmentem hozzá aznap, hogy folytattuk a veszekedést, és egyszerűen nem volt képes belehelyezni magát az én szemszögembe, csak dobálta a fejemnek a jelzőket.


Azóta tehát egy hete már nem beszélünk, csak esténként telefonon, de akkor is lekezelően beszél velem mintha azt várná, hogy én kérjek bocsánatot.


2021. aug. 13. 11:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Na mond milyen súlyos problémám van 9-es? :D
2021. aug. 13. 12:18
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem azért, mert a barátnőd találkozott az exével és ismerősök lettek Fb-on, nem kéne kiakadni, ha amúgy:

- rendben van az önbizalmad

- rendben van a szexuális életed

- rendben van a kapcsolatotok


De nincs rendben, ezért pattogsz. Vagy félsz, hogy kevés vagy, vagy a barátnőd nem szeret eléggé, stb. De hogy semmi köze ténylegesen az ex-hez, az 100%.

2021. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%
Speciel, egyetértek, keresse mindenki a maga párját. A kérdezőnek egy olyan lány kell, aki fél szabad lenni, fél eldönteni, kivel beszélgethet, anélkül, hogy a parancsolója engedélyt adna rá, stb. Erős, független nő nem való neki, mert idegbajt kap. Speciel a férjem, ha megpróbálná nekem megszabni, kivel találkozzak, na, az lenne a válóok, és nem az exem. Érdekes, ő van annyira erős karakter, hogy nem érdekli ez, biztos abban, hogy az élete a helyén van.
2021. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%
Ne csak gondolkodj a szakításon, tedd is meg! Jobbat érdemel nálad. Bár a csaj is hülye, hogy nem dobott ki ott helyben...
2021. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

Azt megértem, ha zavar, hogy találkoztak, és pláne, hogy nem mesélte el magától. De őszintén, ha bármi ok miatt, ami nem tetszik a páromnak nekiállna velem üvöltözni, veszekedni, szitkozódni, nem érezném azt, hogy meg akarom vele beszélni, vagy meg akarom érteni az álláspontját. A viselkedése miatt én is várnék minimum egy bocsánatkérdést, utána beszélhetünk arról, ami előtte történt. Ugyanis anélkül nem lehet ilyesmiben előre haladni, hogy megtaláljuk a megfelelő kommunikációs csatornát.

Ettől függetlenül azt csinálsz, amit akarsz. Ha ettől benned valami végleg eltört, jogod van szakítani.

2021. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem a hiszti okát. Semmi nem történt. Nincs miért bocsánatot kérnie, neked viszont annál inkább.
2021. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%

"pláne, hogy nem mesélte el magától"


Csodálkozol? Egy ilyen hiszti gépnek?

2021. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
33%
Itt a haver a hibás, nem a barátnőd.
2021. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkinek joga van preferálni egy olyan kapcsolatot,ahol a partnere magától!! érzi úgy,hogy az exeknek nincs helye az életben. Ennek semmi köze a szabadsághoz,hogy mit mer megtenni és mit nem.
2021. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
43%
Egyszerű a képlet: akkor találkozok valakivel, amikor akarok, legyen az akárki. Aki ebbe belebeszél, az nem része az életemnek. Én dobtalak volna ki, az első ilyen fellépésednél és kikérném magamnak, hogy üvöltözz a barátaimmal. Sggfej vagy.
2021. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!