Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok tullepni az exemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok tullepni az exemen?

Figyelt kérdés
Már 2 éve szakitottunk, azt hittem tul vagyok rajta, azota mar benne vagyok egy uj kapcsolatban tobb mint egy éve, és most kezdem érezni magam ugy, higy meg nem tettem magam tul rajta, es vele volt a legjobb, es hogy nem lesz senkivel sem olyan mint vele. 3 es fel evig voltunk egyutt, eslo szerelem bolt, es azota senkivel s volt olyan mint vele. Emellett ugy erzem, hogy a jelenlegi paromat atverem, es hogy nem erdemlem meg, ami szerintem jogos is, es a kettonk erdekeben szakitanek is, csak tudom hogy o mennire szeret, es iszonyatosan fajna neki, ha otthagynam... Kerlek segitsetek, ti mit tennetek?

2021. aug. 14. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"es vele volt a legjobb, es hogy nem lesz senkivel sem olyan mint vele"


Fantázia. Álmodozás. Most hogy nincs a közeledben már van tere az agyadnak idealizálni.

2021. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is keresztül mentem. Aztán amikor újra találkoztunk az első pasival, rögtön éreztem, hogy ez nem működik továbbra sem, idegesítettek azok a dolgok amik eddig, és nem is értettem, hogy mit keresek én ott. Igaza van az első válaszolónak, csak fantázia. Én is a régi szép emlékekbe, érzésekbe kapaszkodtam, kitaláltam egy fantáziavilágot, a valóság közelében sem volt.
2021. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Nem. de ez inkább felfújt hiszti
2021. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Beleugrottál egy új kapcsolatba, amíg még nem voltál túl rajta?

Sajnos nem szabad, mert ami késik, nem múlik. Az elnyomott érzések visszatérnek. Most kb. azt érzed, amit a szakítást követő pár hónapig kellett volna.

2021. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtök érdekében szakíts a pároddal. Attól még, hogy jelenleg szeret téged, ő nem akarna egy olyan emberrel lenni, aki nem szereti viszont és ezt te is tudod. Csak te nem akarsz rossz embernek tűnni. Ha nem vagy az, akkor szakítasz.
2021. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!