Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnék túllépni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túllépni az exemen? 20éves lány vagyok

Figyelt kérdés
Lassan,fél éve,hogy szakítottunk,és még mindig szeretem! Nem akarok senki mást és az,hogy nem tudok tovább lépni ront a hangulatomon! Normálisan aludni sem tudok! Semmi sem érdekel kb! Magamba zárkoztam!

#szakítás #továbblèpès
2020. febr. 9. 06:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nehéz az biztos.Én amikor ilyen helyzetbe voltam engem dobtak elgondolkodtam hogy nem kellek neki oké vagyok olyan ember aki feláll innen erös vagyok és túlélem ezt is a jövőre koncentrálok és nem a múltra.És túlléptem rajta és jött egy másik fiú akit nagyon szeretek és már eszembe se jut az exem és rájöttem hogy ez igy volt jó.
2020. febr. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a választ,és örülök,hogy neked sikerült!
2020. febr. 9. 07:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Először is, ő szakított vagy te? Mert utóbbi esetben biztos megvolt rá az okod így azon felesleges rágódni.

Fogd magad, ülj le és gondold át a kapcsolatot töviről hegyire egyszer normálisan és kicsit ereszd el magad, ha úgy tetszik sírj egy kicsit.

Ezután kövi naptól pedig ne gondolj erre. Keress valamit ami leköt. Tanulj nyelvet, olvass, vagy nézz filmet tökmindegy nézz macskás videókat a lényeg, hogy lekösd magad. Az előny ha társasággal csinálsz valamit.

Innentől már csak idő kérdése.


Megbeszélni megbeszélheted ismerőssel "lelkizhetsz", vagy ha úgy könnyebb kiírhatod magadból akár ide akár privátba. Én még ma vagyok itt így ezt ma tudom felajánlani, más még holnap is ha úgy van.

Minden esetre sok sikert a túllépéshez.

2020. febr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a választ! Én szakitottam!
2020. febr. 9. 08:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben egyszerűbb a dolog.

Te szakítottál, gondold át miért. Biztos nem úgy keltél fel, hogy na legyen vége. Végiggondolod mi is volt az ok és kész. Nem csak a szépre meg a jóra kell emlékezni ilyenkor.

2020. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szèpen!
2020. febr. 9. 08:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon kivánom neked hogy legyen erőd túllépni ezen és hogy megtaláld azt aki megérdemel téged😊az első válaszoló vagyok.
2020. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen!
2020. febr. 9. 16:23
 9/10 A kérdező kommentje:
Újra összejöttünk!
2020. márc. 2. 04:56
 10/10 A kérdező kommentje:
Újra szétmentünk!
2020. júl. 3. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!