Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 fiú között kell választanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 fiú között kell választanom igazából már emgisvan de szerintetek is így a jó?

Figyelt kérdés
van a gazdag,helyes fiú aki belém esett 3 hónapja és járni szeretne velem de vele nem tudok hülyülni meg megkérdeztem tőle mért szeretné ha a barátnője lennék és erre az volt a válasz mert jól nézek ki és aranyos vagyok(de ez csak sztem a duma)a másikat nem kérdeztem meg őt 1 hónapja ismerem de tudom ,hogy azt válaszolná mert összeillünk és nagyon szeret velem lenni.Belegondoltam ha lenne bármi maradandó szépséghibám mi lenne és úgy érzem az első lehet velem maradna de már nem lenne ugyanaz és úgyis szakítás a második nemkétség h semmi problémát nem okozna. Szerintem 2....Szerinted?
2010. aug. 29. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg Én
2010. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak 2 fiu van ezen a vilagon? en is itt vagyok!!!
2010. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A második.
2010. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
másodikk!
2010. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az már alapból nem jó ha valaki fel tudja sorolni azt, hogy miért van veled és , hogy miért szeret, az a jó, hogy ha nem tudja megindokolni konkrétan, hogy miért szeret, csak hogy nagyon szeret téged.


Amúgy meg a 2. szerintem is.

2010. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nemis azt akartam ,hogy mért szeret vagyis de csak az első indok érdekelt de ma megkérdezem 2.-tól és azért kellett ez mert biztos voltam benne ,hogy első az a külsőm miatt legfőképpen meg szerintem azért mert tudja sokan szeretnének velem lenni és ego növelés v ilyesmi deez kihasználás a második meg szerintem önmagamért:)és hiába az első rendelkezik jobb adotságokkal nekem ez nem elég
2010. aug. 29. 17:12
 7/8 A kérdező kommentje:
igazából ez legjobb barátnőm helyzete nem is rólam van szó de segíteni szeretnék ezzel a kérdéssel neki ,hogy tudjon jól dönteni.Fontos nekem ,hogy boldog legyen és első mellett is az de a második az "égben írt szerelem" :) Dolly látod másokis azt mondják ,hogy F. ;)
2010. aug. 29. 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:
csak találjalak meg fanny....
2010. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!