Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Választanom kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Választanom kell az exem és egy olyan pasi között aki lehet nem is szeret!

Figyelt kérdés
Most úgy van hogy kibékülünk az exemmel de van egy pasik srác akivel 2hónapig kavartam!Az exem tuti soha nem bántana meg és még biztos hogy szeret!De az a baj hogy lehet hogy én nem szeretem úgy mint pasi,lehet csak barátként szeretem!A másik srácot eléggé kedvelem de eddig nem nagyon adott jeleket hogy komoly kapcsolatot akarna velem!Már fogalmam sincs hogy mit tegyek!Lehetséges hogy meg tudom újra szeretni az exemet??Vagy inkább hagyjam az egészet?
2010. okt. 14. 02:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A régit hagyd,az újjal kefélgess,közben randizgass más pasikkal is,ha mindenáron kapcsolatot akarsz.
2010. okt. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd mind a kettőt a fenébe. Exhez nem érdemes visszamenni. Gondolom megvolt az oka a szakításnak. A másik srác meg nem adott jelet, így ne nyomulj rá.
2010. okt. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyikse.azért ne legyen pasid hogy ne mondhasd szinglinek magad
2010. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egy expasi?

És egy új aki nem szeret?


Nézzük csak, szokták mondani, hogy csak a töltött káposzta jó újra felmelegítve!

Bár ha igazán szerettétek egymást és érzed, hogy ez újra fentartható akkor mért ne. De csak 100%-ig biztos vagy benne!


Új pasi aki nem szeret? Ne is foglalkozz vele. Ha nem szeret mi értelme van?


Bár te tudod mert a te döntésed.

2010. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!